Aukcja charytatywna - maskotka ŠKODA YETI

Aukcja charytatywna - maskotka ŠKODA YETI

Zapraszamy wszystkich na niepowtarzalną licytację, której przedmiotem jest oryginalna maskotka ŠKODA YETI. Zanim nasz bohater trafi w ręce nowego właściciela, pragnie w tym świątecznym czasie zrealizować ważną misję i pomóc innym zwierzakom.

NA POMOC PABIANICKIM ZWIERZAKOM

YETI spędził w naszym dobrońskim salonie wiele lat i towarzyszył nam podczas licznych akcji. Teraz nadszedł czas, by znalazł nowego właściciela i swój nowy dom. Może zamieszka właśnie u Ciebie? LICYTUJ » Kwotę, za którą zostanie wylicytowana maskotka przekażemy w całości na zakup karmy dla Schroniska dla Zwierząt w Pabianicach.

Yeti licytacja SKODA Bednarek Dobron wymiary

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W LICYTACJI?

Aby wziąć udział w licytacji należy mieć ukończone 18 lat oraz wysłać wiadomość e-mail na adres licytacja@skoda-dobron.pl w treści wpisując deklarowaną kwotę zakupu. Licytacja trwa do 7 stycznia 2018 do godziny 24:00, a Zwycięzca zostanie opublikowany na tej stronie najpóźniej w dniu 14 stycznia 2018. Po przelaniu przez Zwycięzcę wylicytowanej kwoty na podane przez nas konto wyślemy maskotkę pod wskazany adres (na terenie Polski), a za zgromadzoną kwotę kupimy karmę dla pabianickich zwierzaków.

LICYTACJA ZAKOŃCZONA.

 

Schronisko logo

 

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.