Aukcja charytatywna - maskotka ŠKODA YETI

Aukcja charytatywna - maskotka ŠKODA YETI

Zapraszamy wszystkich na niepowtarzalną licytację, której przedmiotem jest oryginalna maskotka ŠKODA YETI. Zanim nasz bohater trafi w ręce nowego właściciela, pragnie w tym świątecznym czasie zrealizować ważną misję i pomóc innym zwierzakom.

NA POMOC PABIANICKIM ZWIERZAKOM

YETI spędził w naszym dobrońskim salonie wiele lat i towarzyszył nam podczas licznych akcji. Teraz nadszedł czas, by znalazł nowego właściciela i swój nowy dom. Może zamieszka właśnie u Ciebie? LICYTUJ » Kwotę, za którą zostanie wylicytowana maskotka przekażemy w całości na zakup karmy dla Schroniska dla Zwierząt w Pabianicach.

Yeti licytacja SKODA Bednarek Dobron wymiary

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W LICYTACJI?

Aby wziąć udział w licytacji należy mieć ukończone 18 lat oraz wysłać wiadomość e-mail na adres licytacja@skoda-dobron.pl w treści wpisując deklarowaną kwotę zakupu. Licytacja trwa do 7 stycznia 2018 do godziny 24:00, a Zwycięzca zostanie opublikowany na tej stronie najpóźniej w dniu 14 stycznia 2018. Po przelaniu przez Zwycięzcę wylicytowanej kwoty na podane przez nas konto wyślemy maskotkę pod wskazany adres (na terenie Polski), a za zgromadzoną kwotę kupimy karmę dla pabianickich zwierzaków.

LICYTACJA ZAKOŃCZONA.

 

Schronisko logo

 

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.
Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą 
w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”):

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.