Dni Otwarte z 1.0 TSI (22-23 września)

Dni Otwarte z 1.0 TSI (22-23 września)

Wyrób samodzielną opinię na temat jednostki 1.0 TSI testując wybrane modele ŠKODY podczas Dni Otwartych 22-23 września w naszym salonie. Przyjedź, przetestuj i oceń »

Jazda probna1

Nie ufaj opinią znalezionym w Internecie - wyrób sobie samodzielną opinię na temat jednostki 1.0 TSI testując wybrane modele ŠKODY podczas Dni Otwartych. W trakcie wydarzenia każdy Gość będzie miał okazję wypróbować i dowiedzieć się więcej o zaletach najnowszych jednostek napędowych dostępnych w gamie silnikowej marki ŠKODA.

Zarezerwuj jeden z poniższych modeli do jazdy próbnej:

Czekamy na Was w godzinach 8:00-19:00 (piątek, 22 września) oraz 9:00-15:00 (sobota, 23 września) w naszym salonie ŠKODA Bednarek w Dobroniu. W celu rezerwacji terminu jazdy próbnej konieczne jest uzupełnienie formularza poniżej. Nasz Doradca oddzwoni, by ustalić szczegóły.

Do zobaczenia!

Doacz FACEBOOK5

 

Wybierz model:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dobroń JTB sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu umówienia jazdy testowej wybranym modelem. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.