Dobrońska Akademia Wiedzy #1

Dobrońska Akademia Wiedzy #1

Czym jest czujnik martwego pola? Jak działa aktywny tempomat? Co kryje się pod tajemniczymi skrótami ESP, ASR czy XDS?

Na te i inne pytania odpowiemy już w marcu, ponieważ wraz z nadejściem wiosny rozpoczynamy cykl spotkań pod nazwą AKADEMIA WIEDZY. Celem inicjatywy jest poszerzenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego przy pomocy licencjonowanych instruktorów Skoda Autodrom Poznań

skoda auto szkola

Chcesz poznać wszystkie możliwości swojego samochodu i efektywnie korzystać jego funkcji?

Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się już 17 marca (sobota) w godzinach 14:00-17:00 w naszym dobrońskim salonie, a jego tematem będą systemy bezpieczeństwa we współczesnych samochodach. Po części teoretycznej możliwe będzie odbycie jazdy testowej dowolnym modelem marki ŠKODA i przetestowanie systemów w praktyce.

17 marca (sobota) w godzinach 14:00-17:00

Zapraszamy wszystkich głodnych fachowej wiedzy w przystępnej formie!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Doacz FACEBOOK8

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.
Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą 
w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”):

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.