DriveGreen Challenge - grasz w zielone?

DriveGreen Challenge - grasz w zielone?

Już od 9.04 do 14.04 zapraszamy na DriveGreen Challenge ze ŠKODĄ Octavia. Włącz tryb Eco i podejmij wyzwanie »

W ramach wydarzenia DriveGreen Challenge każdy Gość będzie mógł odbyć jazdę testową ŠKODĄ Octavia 1.0 TSI, zdobywając punkty w trybie Eco. Na zakończenie eventu 3 osoby, których przejazdy będą najbardziej ekonomiczne i jednocześnie uzyskają najlepsze wyniki (zdobędą najwięcej zielonych punktów), zostaną nagrodzone wyjątkowymi nagrodami. Uczestnicy będą mogli się sprawdzić jak działa technologia Green oraz zmierzyć się z rezultatami osiągniętymi przez naszych Doradców.

Jazda probna DriveGreenChallenge SKODA

Czekamy na Was od 09.04 do 14.04. (pn-pt w godzinach 8:00-19:00, sob 9:00-15:00) w naszym salonie ŠKODA Bednarek w Dobroniu.

SKODA DriveGreen

 

Dolacz FACEBOOK

W celu rezerwacji terminu jazdy testowej konieczne jest uzupełnienie formularza poniżej. Nasz Doradca oddzwoni, by ustalić szczegóły.

 

 

Wybierz model:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dobroń JTB sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu umówienia jazdy testowej wybranym modelem. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.