Nowa ŠKODA Citigo. Miastolubna.

Nowa ŠKODA Citigo. Miastolubna.

Samochód, który sprosta wyzwaniom wielkomiejskiej mobilności. Zobacz Nową ŠKODĘ Citigo w odświeżonej odsłonie. Miastolubna, czyli jaka?

Zwinna i wygodna

Nowa ŠKODA Citigo to nowoczesny i popularny model wśród osób ceniący komfort jazdy i praktyczne rozwiązania. Ten kompaktowy i zwrotny samochód znakomicie odnajdzie się w miejskim ruchu. Po zmianach ŠKODA Citigo zyskała 34 mm długości, rosnąc do 3597 mm. Nadal, dzięki swoim niewielkim gabarytom ułatwia sprawne poruszanie się po zatłoczonych ulicach. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie występuję konieczność oszczędności miejsca. Z drugiej strony, Citigo udowadnia, że miejskie auto może posiadać naprawdę przestronne wnętrze. Bagażnik o pojemności 251 litrów po złożeniu tylnych foteli można powiększyć aż do 951 litrów.

Zapisz się na newsletter, aby być na bieżąco z nowościami ŠKODY »

Wyróżniająca się z tłumu

Face lifting Citigo objął m.in. przednią część nadwozia. Przeprojektowano pokrywę silnika, grill oraz przednie reflektory, które otrzymały światła LED do jazdy dziennej. Zmodernizowano przedni zderzak i kształt świateł przeciwmgłowych. Dodatkowo Nową Škodę Citigo wyposażono w opcjonalną funkcję doświetlania zakrętów. Wizualnej metamorfozie uległy również klosze tylnych świateł, nadając Citigo zdecydowanie bardziej dynamicznego wyglądu.

Dla wersji wyposażenia Style i Ambition dostępne są także pakiety kolorystyczne, dzięki którym dach i lusterka boczne wykończone są kontrastującą z resztą nadwozia bielą lub czernią. Wśród możliwości stworzenia własnego zindywidualizowanego wyglądu pojawił się lakier Zieleń Kiwi oraz nowe 15' obręcze kół ze stopów metali lekkich w kolorze srebrnym i antracytowym.

nowa skoda citigo

Jazda probna SKODA formularz

nowa skoda citigo2

Zapisz się na newsletter, aby być na bieżąco z nowościami ŠKODY »

Nowoczesna, ekonomiczna i bezpieczna

Najmniejszy model ŠKODY jest bardzo konkurencyjnym samochodem w swoim segmencie. Dzięki świetnym właściwościom jezdnym oraz wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa ŠKODA Citigo osiągnęła maksymalny wynik w testach EURO NCAP. A dzięki oszczędnym i wydajnym jednostkom napędowym maksymalnie obniża koszty codziennej eksploatacji. Ponadto, odświeżony czeski mieszczuch ma teraz jeszcze bardziej funkcjonalną i dopracowaną kabinę. W wyposażeniu Citigo znajdziemy nowe generacje systemów audio BLUES i SWING, które obejmują złącza AUX i USB oraz karty SD. W wersji SWING oprócz Bluetooth, dostępny jest kolorowy wyświetlacz oraz sześć głośników. Nowością jest także sprytny uchwyt na telefon umieszczony konsoli środkowej.

nowa skoda citigo3

nowa skoda citigo4

Jazda probna SKODA formularz

 

Zapisz się już dziś!

* Podanie pełnego adresu zamieszkania nie jest obligatoryjne, lecz konieczne do wysłania darmowego gadżetu niespodzianki pocztą tradycyjną w podziękowaniu za zapisanie się do Newslettera.
Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego obiecujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: dzial.marketingu@skoda-dobron.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.
Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą 
w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”): [ROZWIŃ]
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.
Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą 
w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”):

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.