Nową ŠKODĄ na wakacje

Nową ŠKODĄ na wakacje

Dzięki atrakcyjnej ofercie JAK W ABONAMENCIE możesz wyjechać z naszego salonu Nową ŠKODĄ bez wkładu własnego! Obniż ratę miesięczną jeszcze bardziej zostawiając obecny samochód w rozliczeniu.

Zasadniczą różnicą pomiędzy finansowaniem tradycyjnym, a ofertą Jak w Abonamencie jest fakt, że w drugiej opcji nie spłacamy całej wartości samochodu, a jedynie jego część odpowiadającą okresowi użytkowania (3 lub 4 lata). Dzięki temu miesięczne koszty, nawet przy droższych modelach, nie nadwyrężają domowego budżetu.

Poniższe raty dotyczą kalkulacji kredytu bez wkładu własnego - oznacza to, że nie trzeba wpłacać żadnych środków z góry, by wyjechać z naszego salonu dowolnym modelem ŠKODY:

modele bokiem ceny3Uzupelnij formularz wakacje

Jeżeli chcesz maksymalnie obniżyć miesięczne raty możesz zostawić nam w rozliczeniu swój obecny samochód. Jego wartość będzie stanowiła wkład własny, który jeszcze bardziej zmniejszy miesięczne koszty. Dowiedz się więcej o programie Zamień na Nowy >>

ZNN baner

 

 

* Prezentowana miesięczna rata to wartość brutto dla ŠKODA Kredyt Niskich Rat. Parametry przyjęte do kalkulacji rat: ŠKODA Kredyt Niskich Rat – wkład własny 0%, okres kredytowania 48 miesięcy, limit przebiegu 40.000 km, rata finalna określona w umowie. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

  

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.
Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą 
w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”):

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.