Nową ŠKODĄ na wakacje

Nową ŠKODĄ na wakacje

Dzięki atrakcyjnej ofercie JAK W ABONAMENCIE możesz wyjechać z naszego salonu Nową ŠKODĄ bez wkładu własnego! Obniż ratę miesięczną jeszcze bardziej zostawiając obecny samochód w rozliczeniu.

Zasadniczą różnicą pomiędzy finansowaniem tradycyjnym, a ofertą Jak w Abonamencie jest fakt, że w drugiej opcji nie spłacamy całej wartości samochodu, a jedynie jego część odpowiadającą okresowi użytkowania (3 lub 4 lata). Dzięki temu miesięczne koszty, nawet przy droższych modelach, nie nadwyrężają domowego budżetu.

Poniższe raty dotyczą kalkulacji kredytu bez wkładu własnego - oznacza to, że nie trzeba wpłacać żadnych środków z góry, by wyjechać z naszego salonu dowolnym modelem ŠKODY:

modele bokiem ceny3Uzupelnij formularz wakacje

Jeżeli chcesz maksymalnie obniżyć miesięczne raty możesz zostawić nam w rozliczeniu swój obecny samochód. Jego wartość będzie stanowiła wkład własny, który jeszcze bardziej zmniejszy miesięczne koszty. Dowiedz się więcej o programie Zamień na Nowy >>

ZNN baner

 

 

* Prezentowana miesięczna rata to wartość brutto dla ŠKODA Kredyt Niskich Rat. Parametry przyjęte do kalkulacji rat: ŠKODA Kredyt Niskich Rat – wkład własny 0%, okres kredytowania 48 miesięcy, limit przebiegu 40.000 km, rata finalna określona w umowie. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

  

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.