Salon i Serwis ŠKODA Bednarek Dobroń

42 613 07 86
42 613 07 86 Sprawdź dojazd

Nowa ŠKODA Octavia jak w Abonamencie już od 729 zł / mc*

skoda octavia jak w abomanencie v3

Masz abonament na telefon i telewizję, więc dlaczego nie na samochód? Oferta JAK W ABONAMENCIE sprawia, że nowy samochód staje się jeszcze bardziej dostępny. Spłacasz tylko część jego wartości w wygodnych ratach, dzięki czemu zachowujesz zgromadzone oszczędności.

 

PROSTE ZASADY

Przesiadając się do nowej ŠKODY zachowujesz zgromadzone oszczędności, ponieważ wkład własny może wynieść nawet 0%, a zobowiązanie miesięczne będzie wyjątkowo niskie. W opcji z deklarowanym przebiegiem do 20 000 km rocznie i wkładem własnym 20% miesięczna rata przez 4 lata wynosi dokładnie 1% wartości samochodu. W ten sposób, w zależności od wybranego modelu i wersji wyposażenia, bardzo łatwo obliczyć miesięczną ratę. Przykładowo, nową Octavię możesz mieć już za 729 zł* miesięcznie!

ŠKODA KREDYT NISKICH RAT (dla Klientów indywidualnych) oraz ŠKODA LEASING NISKICH RAT (dla przedsiębiorców) to jedna z najwygodniejszych spośród obecnie dostępnych form zakupu.

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ INDYWIDUALNĄ

skoda jak w abonamencie wszystkie modele

OSZCZĘDNOŚĆ

Koszt dodatkowego wyposażenia, które możesz swobodnie dobrać podczas konfiguracji samochodu, również rozkłada się w czasie, np. pakiet dodatkowego wyposażenia Amazing dla nowej ŠKODY Octavia w wersji Active to zaledwie 1 zł miesięcznie.

WYGODA

By zakup nowego samochodu był jeszcze wygodniejszy, możesz zostawić swój obecny samochód w rozliczeniu w ramach programu ZAMIEŃ NA NOWY - jego wartość będzie stanowić wkład własny, co dodatkowo obniży miesięczne koszty.

grafika kredyt 4

 
Po zakończeniu okresu kredytowania masz trzy możliwości:

 spłacić pozostałą wartość auta gotówką,

rozłożyć pozostałą kwotę na dogodne raty,

 zwrócić auto do salonu i wybrać nowe na podstawie kolejnej umowy.

Oferta JAK W ABONAMENCIE dostępna jest także na inne modele ŠKODY.
ZOBACZ INNE MODELE

ŠKODA JAK W ABONAMENCIE - najczęściej zadawane pytania (FAQ):
 
Ile wynosi minimalny wkład własny?

0%. Dzięki ofercie JAK W ABONAMENCIE można wyjechać z salonu nową Škodą bez wkładu własnego! Wpłacona na początku kwota ma jednak wpływ na wysokość raty miesięcznej, dlatego jeżeli zależy nam na jej obniżeniu, możemy wpłacić do 30% (w przypadku kredytu) lub do 45% (w przypadku leasingu).

Jak długo trwa okres kredytowania?

Okres kredytowania wynosi 2 lub 4 lata w przypadku finansowania w kredycie i w leasingu.

Dlaczego rata jest tak niska?

Rata jest wyjątkowo niska ponieważ w ofercie JAK W ABONAMENCIE nie spłacamy całej wartości samochodu, a jedynie jej część. Na koniec kontraktu do spłacenia pozostaje tzw. rata balonowa równa wartości używanego przez nas samochodu.

Czy 20.000 km to maksymalny przebieg roczny?

Nie, limit przebiegu jaki możemy ustalić to od 10.000 km do nawet 40.000 km rocznie.

Co z ubezpieczeniem samochodu?

Pełen pakiet ubezpieczeń na pierwszy rok użytkowania samochodu zostaje wliczony w ratę kredytu. W następnych latach ubezpieczenie należy wykupić we własnym zakresie.

Kto płaci za obowiązkowe przeglądy?

Za przeglądy płaci użytkownik pojazdu. Istnieje jednak możliwość wykupienia wygodnych pakietów przeglądów na 4 lata z limitem 60.000 km lub 120.000 km.

Kto jest prawnym właścicielem samochodu?

Prawnym właścicielem samochodu w przypadku kredytu jest Klient.

Czy muszę odkupić samochód po wygaśnięciu umowy?

Nie, na zakończenie kontraktu użytkownik ma do wyboru trzy możliwości:
- jednorazowy wykup samochodu poprzez spłatę pozostałej wartości,
- rozłożenie wykupu na dalsze raty,
- pozostawienie auta w rozliczeniu.
Decyzję o wybranym sposobie zakończenia finansowania należy podjąć najpóźniej do 30 dni przed końcem umowy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące pytanie? Zapraszamy do kontaktu! »

 


* Prezentowana miesięczna rata to wartość brutto dla ŠKODA Kredyt Niskich Rat 1% (okres kredytu 48 miesięcy, wkład własny 25%, wysokość finalnej raty określona w umowie) oraz netto dla ŠKODA Leasing Niskich Rat 1% (okres leasingu 48 miesięcy, opłata wstępna 10%, wysokość finalnej raty określona w umowie). ŠKODA Kredyt Niskich Rat 1% - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,34%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) to 57 048 zł, całkowita kwota do zapłaty
69 776 zł, oprocentowanie zmienne 1,79%, całkowity koszt kredytu 12 728 zł (w tym: prowizja 3 155 zł, odsetki 3 512 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 2 220 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 3 841 zł), 48 miesięcznych rat równych po 815 zł; rata finalna 30 664 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 23.03.2018 na reprezentatywnym przykładzie. Oferta na wybrane modele ŠKODY z rocznika 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

INDYWIDUALNA KALKULACJA

 

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego obchodzimy się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: dzial.marketingu@skoda-dobron.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”): [Rozwiń]

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
Leasing 101 procent skoda

ŠKODA Leasing 101%

Jako przedsiębiorca z pewnością umiesz liczyć. Wybierz najkorzystniejszą ofertę na rynku - ŠKODA Leasing 101% - i prowadź w biznesie. Kliknij i poznaj korzyści.

akademia wiedzy 2 skoda bednarek dobron

Dzień Dziecka - Akademia Wiedzy #2

W sobotę 2 czerwca miało miejsce drugie spotkanie z cyklu Akademia Wiedzy, które odbyło się pod hasłem: "Dziecko w podróży". Dorośli mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak poprawnie dobrać i zamontować fotelik oraz kreatywnie zorganizować czas dziecka w samochodzie. Dla dzieci przygotowaliśmy liczne zabawy i atrakcje.