Odświeżona ŠKODA Fabia w marcu 2018

Odświeżona ŠKODA Fabia w marcu 2018

Teraz jeszcze nowocześniejsza, bardziej drapieżna i lepiej wyposażona. Zobacz jak wygląda odmieniona ŠKODA Fabia.

7 nowa skoda 2018

2 Nowa Skoda Fabia 2018

ODŚWIEŻONY DESIGN

Producent zapewnia, że popularna Fabia będzie cieszyła się jeszcze większym powodzeniem, wszystko za sprawą modernizacji górnej części nadwozia. Po raz pierwszy w historii w reflektorach modelu zastosowano  technologię LED, zarówno z przodu, jak i z tyłu auta. Subtelnej metamorfozie poddano także grill samochodu oraz zderzaki. Unowocześnione będzie również wnętrze nowej ŠKODA Fabia. Czesi obiecują przeprojektować deskę rozdzielczą oraz zastosować dwukolorowe wykończenia tapicerki.

1 SKODA Fabia 2019

6 Nowa Skoda Fabia 2018

22 SKODA Fabia 2018

Newsletter zapisz sie2

DYNAMICZNE JEDNOSTKI NAPĘDOWE

W gamie silników znajdą się cztery dynamiczne napędy benzynowe, każdy z trzema cylindrami o pojemności 1,0 litra. Wolnossące silniki MPI dostępne będą w dwóch wariantach o mocy 60 KM oraz 75 KM. Z kolei obydwa napędy TSI są turbodoładowane i wyposażone w bezpośredni wtrysk paliwa, dzięki czemu generują moc 95 KM oraz 110 KM. Najmocniejsza jednostka może być opcjonalnie wyposażona w siedmiobiegową skrzynię DSG.

4 Skoda Fabia 2018 1

5 Skoda Fabia 2018

SZEROKI WACHLARZ MULTIMEDIALNY

Dla kierowców dostępne będą nowe funkcjonalności w zakresie systemów bezpieczeństwa, m.in. opcja wykrywania martwego punktu, system tylnego ostrzegania o ruchu drogowym oraz Light Assist, który automatycznie przełącza się na światła mijania, gdy tylko wykryte zostaną nadjeżdżające pojazdy. Ponadto w ramach Infotainment, system "Swing" oferuje teraz jeszcze większy wyświetlacz o przekątnej 6,5 cala, a także umożliwia kierowcom korzystanie z pełnego zakresu mobilnych usług online od ŠKODA Connect. Nie zabraknie także rozwiązań "Simply Clever" tj. ukryta skrobaczka przy wlewie paliwa, czy miernik do pomiaru głębokości bieżnika opon. Dla zwiększenia komfortu pasażerów samochód może być również opcjonalnie wyposażony w porty USB dla podróżujących na tylnych siedzeniach.

3 SKODA Fabia 2018

Odmieniony model zadebiutował podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego 2018 w Genewie. Nowa ŠKODA Fabia pojawi się w naszym salonie już w drugiej połowie 2018 roku. Zapisz się na Newsletter, by tego nie przegapić!

Zapisz się już dziś!

* Podanie pełnego adresu zamieszkania nie jest obligatoryjne, lecz konieczne do wysłania darmowego gadżetu niespodzianki pocztą tradycyjną w podziękowaniu za zapisanie się do Newslettera.
Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego obiecujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: dzial.marketingu@skoda-dobron.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.
Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą 
w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”): [ROZWIŃ]
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.
Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą 
w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”):

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.