Pakiety Serwisowe ŠKODA dla samochodów używanych

pakiety serwisowe do samochodow uzwanych skoda

Teraz Pakiety Serwisowe ŠKODA dla samochodów używanych dostępne są w atrakcyjnych cenach, już od 1499 zł (2 lata / 40.000 km). Płacisz raz, późniejsze przeglądy i materiały eksploatacyjne masz z głowy.

Pakiet Przeglądów Serwisowych "Used Cars" - co to jest?

Pakiet Serwisowy dla samochodów używanych to specjalna możliwość wykupienia długoterminowej obsługi serwisowej, w ramach której określone usługi w ASO wykonywane są bezgotówkowo. Pakiet Przeglądów Serwisowych obejmuje obowiązkowe przeglądy okresowe samochodu wykonywane według wskazań producenta w Autoryzowanych Stacjach Obsługi ŠKODA wraz z materiałami eksploatacyjnymi:
☑️ olej zgodny ze specyfikacją, ☑️ filtr oleju, ☑️ olej przekładniowy do skrzyni DSG, ☑️ filtr p/pyłkowy, ☑️ filtr paliwa, ☑️ filtr powietrza, ☑️ podkładka korka oleju, ☑️ płyn hamulcowy, ☑️ świecie zapłonowe.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

 

Pakiet Serwisowy jest dla Ciebie jeżeli: 

Chcesz mieć pełną kontrolę nad kosztami serwisowania swojego samochody w przyszłości.
Zależy Ci na doskonałym stanie technicznym Twojego samochodu oraz podniesieniu jego wartości do momentu sprzedaży. 
Wykupujesz samochód po kończącym się leasingu i chcesz utrzymać go w świetnym stanie poprzez dalszą obsługę w Autoryzowanym Serwisie.
Wiesz, że usługi bardziej opłacają się w pakiecie, bo oszczędzasz spore sumy na kosztownych usługach (np. wymiana oleju w skrzyni biegów).

przeglad okresowy pakiet v2

 

Pakiety Serwisowe ŠKODA - cennik

Pakietem Przeglądów Serwisowych "Used Cars" na chwilę obecną może zostać objęty każdy z wymienionych modeli ŠKODY: Citigo, Fabia, Rapid, Octavia, Superb, Karoq, Kodiaq, Kamiq, Scala. Polecamy poniższe warianty w promocyjnych cenach:


» 2 lata / 40.000 km - 1499 zł 
» 2 lata / 60.000 km - 2399 zł 

Płatność za Pakiety Przeglądów "USED CARS" może odbywać się w ratach 0% lub w formie jednorazowej wpłaty.

POROZMAWIAJ Z DORADCĄ

 

Co z Pakietem Serwisowym gdy sprzedam samochód?

W przypadku sprzedaży pojazdu, Pakiet Przeglądów pozostaje z samochodem i może zostać wykorzystany przez nowego właściciela. Pakiet Przeglądów stanowi solidny argument na utrzymanie odpowiednio wysokiej ceny transakcyjnej. Do czasu skorzystania z pierwszego przeglądu istnieje możliwość anulowania swojego pakietu w dowolnym momencie. Później pakiet nie podlega zwrotowi.

KORZYŚCI Z POSIADANIA PAKIETU SERWISOWEGO:

SERVICES grafika v2
Kompleksowa oferta

Szeroki zakres usług świadczonych na najwyższym poziomie. Oryginalne części i procedury ASO zgodne z wytycznymi producenta.

Wyższa wartość przy odsprzedaży

Dzięki pełnej, udokumentowanej historii samochodu w ASO, jego wartość na rynku samochodów używanych będzie wyższa. Pakiet Serwisowy to inwestycja!

Korzystne raty

Za Pakiet Przeglądów Serwisowych można zapłacić bez dodatkowych kosztów w miesięcznych ratach lub jednorazowo. Ilość rat jest równa okresowi na jaki podpisana jest umowa serwisowa.

Wygoda

Bezgotówkowe przeglądy w Autoryzowanych Serwisach ŠKODA na terenie całego kraju. Przyjedź do nas na dobrą kawę, a my zajmiemy się Twoim samochodem!

Pełna kontrola kosztów

Dzięki Pakietowi Przeglądów Serwisowych zyskujesz pełną kontrolę i przewidywalność kosztów serwisowania. Oszczędności już przy pierwszej wizycie.

Gwarancja niezmienności ceny

Ewentualne wahania cen w trakcie użytkowania auta nie wpływają na cenę zakupionego pakietu. Śpisz spokojnie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI DORADCAMI:

 

Dariusz Kuliberda

Doradca Serwisowy


515-060-721
Tomasz Szczepaniak

Doradca Serwisowy


515-060-727
Aleksandra Burliga

Doradca Serwisowy


515-060-747
Jarosław Chmielewski

Kierownik Działu Serwisu


515-060-724
skoda wyprzedaz rocznika 2020 rabaty 3

ŠKODA - Wyprzedaż Rocznika 2020

Ruszyła WYPRZEDAŻ rocznika 2020! Jak co roku ilość samochodów objętych promocją jest ograniczona, dlatego osoby, które już teraz zdecydują się na zakup będą miały znacznie większy wybór wariantów wyposażenia oraz wersji kolorystycznych poszczególnych modeli. Nie daj się wyprzedzić - zamów ofertę!

akademia wiedzy 2 skoda bednarek dobron v2

Dzień Dziecka - Akademia Wiedzy #2

W sobotę 2 czerwca miało miejsce drugie spotkanie z cyklu Akademia Wiedzy, które odbyło się pod hasłem: "Dziecko w podróży". Dorośli mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak poprawnie dobrać i zamontować fotelik oraz kreatywnie zorganizować czas dziecka w samochodzie. Dla dzieci przygotowaliśmy liczne zabawy i atrakcje.