Salon i Serwis ŠKODA Bednarek Dobroń

42 613 07 70
42 613 07 70 Masz pytanie? Sprawdź dojazd

Pakiety Serwisowe ŠKODA dla samochodów używanych

pakiety serwisowe do samochodow uzwanych skoda

Teraz Pakiety Serwisowe ŠKODA dostępne są także dla samochodów używanych - płacisz raz, późniejsze przeglądy i materiały eksploatacyjne masz z głowy.

Pakiet Przeglądów Serwisowych "Used Cars" - co to jest?

Pakiet Serwisowy dla samochodów używanych to specjalna możliwość wykupienia długoterminowej obsługi serwisowej, w ramach której określone usługi w ASO wykonywane są bezgotówkowo. Pakiet Przeglądów Serwisowych obejmuje obowiązkowe przeglądy okresowe samochodu wykonywane według wskazań producenta w Autoryzowanych Stacjach Obsługi ŠKODA wraz z materiałami eksploatacyjnymi:
olej zgodny ze specyfikacją, filtr oleju, olej przekładniowy do skrzyni DSG, filtr p/pyłkowy, filtr paliwa, filtr powietrza, podkładka korka oleju, płyn hamulcowy, świecie zapłonowe.

 

Pakiet Serwisowy jest dla Ciebie jeżeli: 

  Chcesz mieć pełną kontrolę nad kosztami serwisowania swojego samochody w przyszłości.
  Zależy Ci na doskonałym stanie technicznym Twojego samochodu oraz podniesieniu jego wartości do momentu sprzedaży. 
  Wiesz, że usługi bardziej opłacają się w pakiecie, bo oszczędzasz spore sumy na kosztownych usługach (np. wymiana oleju w skrzyni biegów).

przeglad okresowy pakiet v2

 

Co z Pakietem Serwisowym jak sprzedam samochód?

W przypadku sprzedaży samochodu posiadającego Pakietem Przeglądów, użytkownik pojazdu po uprzednim zgłoszeniu tego faktu, może otrzymać zwrot kosztów za niewykorzystany okres. Pakiet może również zostać przypisany do sprzedawanego samochodu i stanowić solidny argument na utrzymanie odpowiednio wysokiej ceny transakcyjnej.

 

 

Pakiety Serwisowe ŠKODA - cennik

Pakietem Przeglądów Serwisowych "Used Cars" na chwilę obecną może zostać objęty każdy z wymienionych modeli ŠKODY (Citigo, Fabia, Rapid, Octavia, Superb, Karoq, Kodiaq, Scala, Kamiq, Superb) nie starszy niż 7 lat od daty pierwszej rejestracji. W zależności od wybranego zakresu kilometrów, Pakiet może obowiązywać na okres 24, 36 lub 48 miesięcy. 

Poniżej przykładowe ceny za jeden z wariantów. Zapytaj Doradcę o inne opcje dopasowane do Twoich potrzeb.

Pakiet Przedgladow Serwisowych Used Cars cennik v2

 Ceny pakietów podane są w kwotach netto. Płatność za Pakiety Przeglądów "USED CARS" może odbywać się w ratach 0% lub w formie jednorazowej wpłaty. 

ZAMÓW INDYWIDUALNĄ OFERTĘ

KORZYŚCI Z POSIADANIA PAKIETU SERWISOWEGO:

SERVICES grafika v2
Kompleksowa oferta

Szeroki zakres usług świadczonych na najwyższym poziomie. Oryginalne części i procedury ASO zgodne z wytycznymi producenta.

Wyższa wartość przy odsprzedaży

Dzięki pełnej, udokumentowanej historii samochodu w ASO, jego wartość na rynku samochodów używanych będzie wyższa. Pakiet Serwisowy to inwestycja!

Wygodne raty

Za Pakiet Przeglądów Serwisowych można zapłacić bez dodatkowych kosztów w miesięcznych ratach lub jednorazowo. Ilość rat jest równa okresowi na jaki podpisana jest umowa serwisowa.

Wygoda

Bezgotówkowe przeglądy w Autoryzowanych Serwisach ŠKODA na terenie całego kraju. Przyjedź do nas na dobrą kawę, a my zajmiemy się Twoim samochodem!

Pełna kontrola kosztów

Dzięki Pakietowi Przeglądów Serwisowych zyskujesz pełną kontrolę i przewidywalność kosztów serwisowania. Oszczędności już przy pierwszej wizycie.

Gwarancja niezmienności ceny

Ewentualne wahania cen w trakcie użytkowania auta nie wpływają na cenę zakupionego pakietu. Śpisz spokojnie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI DORADCAMI:

 

Dariusz Kuliberda

Doradca Serwisowy


515-060-721
Tomasz Szczepaniak

Doradca Serwisowy


515-060-727
Aleksandra Burliga

Doradca Serwisowy


515-060-747
Jarosław Chmielewski

Kierownik Działu Serwisu


515-060-724
Skoda Superb Sportline 1

ŠKODA Superb SportLine - elegancki sportowiec

Samochód, który przykuwa spojrzenia, budzi instynkt prawdziwego kierowcy i wyzwala niepowtarzalne emocje podczas jazdy. Z jednej strony kryje w sobie sportowego ducha, z drugiej uwodzi eleganckim i nowoczesnym designem.

skoda kola zimowe v4

PORADNIK: Kiedy wymienić opony na zimowe?

Przygotuj się do sezonu jesienno-zimowego razem z nami! Zadbaj o wymianę opon na zimowe już teraz i zwiększ swoje bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się kiedy należy wymienić opony.