Pakiety Serwisowe ŠKODA dla samochodów używanych

pakiety serwisowe do samochodow uzwanych skoda

Teraz Pakiety Serwisowe ŠKODA dla samochodów używanych dostępne są w atrakcyjnych cenach, już od 1799 zł (2 lata / 40.000 km). Płacisz raz, późniejsze przeglądy i materiały eksploatacyjne masz z głowy.

Pakiet Przeglądów Serwisowych "Used Cars" - co to jest?

Pakiet Serwisowy dla samochodów używanych to specjalna możliwość wykupienia długoterminowej obsługi serwisowej, w ramach której określone usługi w ASO wykonywane są bezgotówkowo. Pakiet Przeglądów Serwisowych obejmuje obowiązkowe przeglądy okresowe samochodu wykonywane według wskazań producenta w Autoryzowanych Stacjach Obsługi ŠKODA wraz z materiałami eksploatacyjnymi:
☑️ olej zgodny ze specyfikacją, ☑️ filtr oleju, ☑️ olej przekładniowy do skrzyni DSG, ☑️ filtr p/pyłkowy, ☑️ filtr paliwa, ☑️ filtr powietrza, ☑️ podkładka korka oleju, ☑️ płyn hamulcowy, ☑️ świece zapłonowe.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

 

Pakiet Serwisowy jest dla Ciebie jeżeli: 

Chcesz mieć pełną kontrolę nad kosztami serwisowania swojego samochody w przyszłości.
Zależy Ci na doskonałym stanie technicznym Twojego samochodu oraz podniesieniu jego wartości do momentu sprzedaży. 
Wykupujesz samochód po kończącym się leasingu i chcesz utrzymać go w świetnym stanie poprzez dalszą obsługę w Autoryzowanym Serwisie.
Wiesz, że usługi bardziej opłacają się w pakiecie, bo oszczędzasz spore sumy na kosztownych usługach (np. wymiana oleju w skrzyni biegów).

przeglad okresowy pakiet v2

 

Pakiety Serwisowe ŠKODA - cennik

Pakietem Przeglądów Serwisowych "Used Cars" na chwilę obecną może zostać objęty każdy z wymienionych modeli ŠKODY: Citigo, Fabia, Rapid, Octavia, Superb, Karoq, Kodiaq, Kamiq, Scala. Polecamy poniższe warianty w promocyjnych cenach:


» 2 lata / 40.000 km - 1799 zł 
» 2 lata / 60.000 km - 3224 zł 

Płatność za Pakiety Przeglądów "USED CARS" może odbywać się w ratach 0% lub w formie jednorazowej wpłaty.

POROZMAWIAJ Z DORADCĄ

 

Co z Pakietem Serwisowym gdy sprzedam samochód?

W przypadku sprzedaży pojazdu, Pakiet Przeglądów pozostaje z samochodem i może zostać wykorzystany przez nowego właściciela. Pakiet Przeglądów stanowi solidny argument na utrzymanie odpowiednio wysokiej ceny transakcyjnej. Do czasu skorzystania z pierwszego przeglądu istnieje możliwość anulowania swojego pakietu w dowolnym momencie. Później pakiet nie podlega zwrotowi.

KORZYŚCI Z POSIADANIA PAKIETU SERWISOWEGO:

SERVICES grafika v2
Kompleksowa oferta

Szeroki zakres usług świadczonych na najwyższym poziomie. Oryginalne części i procedury ASO zgodne z wytycznymi producenta.

Wyższa wartość przy odsprzedaży

Dzięki pełnej, udokumentowanej historii samochodu w ASO, jego wartość na rynku samochodów używanych będzie wyższa. Pakiet Serwisowy to inwestycja!

Korzystne raty

Za Pakiet Przeglądów Serwisowych można zapłacić bez dodatkowych kosztów w miesięcznych ratach lub jednorazowo. Ilość rat jest równa okresowi na jaki podpisana jest umowa serwisowa.

Wygoda

Bezgotówkowe przeglądy w Autoryzowanych Serwisach ŠKODA na terenie całego kraju. Przyjedź do nas na dobrą kawę, a my zajmiemy się Twoim samochodem!

Pełna kontrola kosztów

Dzięki Pakietowi Przeglądów Serwisowych zyskujesz pełną kontrolę i przewidywalność kosztów serwisowania. Oszczędności już przy pierwszej wizycie.

Gwarancja niezmienności ceny

Ewentualne wahania cen w trakcie użytkowania auta nie wpływają na cenę zakupionego pakietu. Śpisz spokojnie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI DORADCAMI:

 

Dariusz Kuliberda

Doradca Serwisowy


515-060-721
Tomasz Szczepaniak

Doradca Serwisowy


515-060-727
Aleksandra Burliga

Doradca Serwisowy


515-060-747
Jarosław Chmielewski

Kierownik Działu Serwisu


515-060-724
lepsza zywotnosc silnika silnik tsi

Specjalna formuła - lepsza praca silnika

Preparaty BG to specjalne formuły, które powstały z myślą o przedłużeniu żywotności jednostki napędowej oraz jej odpowiednim funkcjonowaniu. W naszej ofercie posiadamy środki przeznaczone do czyszczenia układu olejowego oraz jako dodatek do paliwa.