ŠKODA Fabia (+LPG za 1 zł)

ŠKODA Fabia (+LPG za 1 zł)

Tylko do 30 września przy zakupie ŠKODY Fabia 1.0 MPI instalację LPG otrzymasz za 1 zł! Poznaj zalety instalacji gazowej i przełącz się na oszczędzanie. Zapytaj o inne modele dostępne w promocji » 

FABIA LPG dostepne

ŠKODA Fabia zdążyła już zdobyć uznanie tysięcy polskich kierowców, głównie za sprawą praktycznego nadwozia oraz przyjemnego prowadzenia. Zarówno nadwozie hatchback, jak i combi oferują ponadprzeciętną ilość miejsca w swoim segmencie. W połączeniu z oszczędną i ekologiczną instalacją LPG, Fabia staje się samochodem na tyle ekonomicznym, że nawet znacznie mniejsze auta konkurencji zostają daleko w tyle!  Umów się na jazdę próbną Fabią z gazem »

FABIA LPG jazda

W naszej wyjątkowej ofercie przy zakupie modelu:

  • Fabia 1.0 MPI - instalacja LPG już za 1 zł
  • Fabia 1.0 TSI - instalacja LPG już za 1499 zł
  • Rapid 1.0 TSI - instalacja LPG już za 999 zł

Oryginalna instalacja LPG w samochodach marki ŠKODA to:

• OSZCZĘDNOŚĆ

oszczednosc

LPG to obecnie jedno z najtańszych źródeł napędzania samochodów. Dzięki zauważalnym różnicą w cenie pomiędzy gazem, a benzyną/dieslem, koszty poniesione przy montażu instalacji bardzo szybko się zwracają. No chyba, że instalację LPG dostajesz, tak jak teraz za 1 zł - wtedy oszczędzanie zaczyna się już od pierwszego przejechanego kilometra!

 

Zasięg w zależności od rodzaju paliwa kupionego za 100 zł:

Zasieg w zalenoci od rodzaju paliwa kupionego za 100 z

Założenia: zużycie benzyny 4,7 l/100 km (silnik 1.0 MPI); zużycie LPG powiększone o 30% w stosunku do zużycia benzyny; zużycie oleju napędowego 3,8 l/100 km oraz cenę paliw, odpowiednio: benzyna PB95 4,44 zł/l, LPG 1,80zł/l, diesel 4,24 zł/l. Wyliczenie ma charakter wyłącznie podglądowy.

• ZACHOWANIE GWARANCJI

gwarancja

Oferowane przez nas instalacje gazowe nie powodują utraty gwarancji producenta. Wszystkie nasze instalacje projektowane są od podstaw z myślą o danym modelu, więc samochód zachowuje fabryczne osiągi, bez względu na rodzaj paliwa.

 

 • BEZPIECZEŃSTWO

bezpieczenstwoOryginalna instalacja LPG to gwarancja szczelności i bezpieczeństwa. Tylko certyfikowane podzespoły zapewniają bezpieczną i bezproblemową eksploatację.

 

 

• AUTORYZOWANY SERWIS

zaufanie

Instalacja gazowa w Twoim samochodzie wymaga profesjonalnej i rzetelnej obsługi. Jesteśmy wieloletnim, autoryzowanym serwisem marki ŠKODA. Twój samochód będzie w dobrych rękach.

 

 

FABIA LPG inne modele 

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.

W czym mogę pomóc?

Łukasz Kolanus

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych