ŠKODA Fabia (+LPG za 1 zł)

ŠKODA Fabia (+LPG za 1 zł)

Tylko do 30 września przy zakupie ŠKODY Fabia 1.0 MPI instalację LPG otrzymasz za 1 zł! Poznaj zalety instalacji gazowej i przełącz się na oszczędzanie. Zapytaj o inne modele dostępne w promocji » 

FABIA LPG dostepne

ŠKODA Fabia zdążyła już zdobyć uznanie tysięcy polskich kierowców, głównie za sprawą praktycznego nadwozia oraz przyjemnego prowadzenia. Zarówno nadwozie hatchback, jak i combi oferują ponadprzeciętną ilość miejsca w swoim segmencie. W połączeniu z oszczędną i ekologiczną instalacją LPG, Fabia staje się samochodem na tyle ekonomicznym, że nawet znacznie mniejsze auta konkurencji zostają daleko w tyle!  Umów się na jazdę próbną Fabią z gazem »

FABIA LPG jazda

W naszej wyjątkowej ofercie przy zakupie modelu:

 • Fabia 1.0 MPI - instalacja LPG już za 1 zł
 • Fabia 1.0 TSI - instalacja LPG już za 1499 zł
 • Rapid 1.0 TSI - instalacja LPG już za 999 zł

Oryginalna instalacja LPG w samochodach marki ŠKODA to:

• OSZCZĘDNOŚĆ

oszczednosc

LPG to obecnie jedno z najtańszych źródeł napędzania samochodów. Dzięki zauważalnym różnicą w cenie pomiędzy gazem, a benzyną/dieslem, koszty poniesione przy montażu instalacji bardzo szybko się zwracają. No chyba, że instalację LPG dostajesz, tak jak teraz za 1 zł - wtedy oszczędzanie zaczyna się już od pierwszego przejechanego kilometra!

 

Zasięg w zależności od rodzaju paliwa kupionego za 100 zł:

Zasieg w zalenoci od rodzaju paliwa kupionego za 100 z

Założenia: zużycie benzyny 4,7 l/100 km (silnik 1.0 MPI); zużycie LPG powiększone o 30% w stosunku do zużycia benzyny; zużycie oleju napędowego 3,8 l/100 km oraz cenę paliw, odpowiednio: benzyna PB95 4,44 zł/l, LPG 1,80zł/l, diesel 4,24 zł/l. Wyliczenie ma charakter wyłącznie podglądowy.

• ZACHOWANIE GWARANCJI

gwarancja

Oferowane przez nas instalacje gazowe nie powodują utraty gwarancji producenta. Wszystkie nasze instalacje projektowane są od podstaw z myślą o danym modelu, więc samochód zachowuje fabryczne osiągi, bez względu na rodzaj paliwa.

 

 • BEZPIECZEŃSTWO

bezpieczenstwoOryginalna instalacja LPG to gwarancja szczelności i bezpieczeństwa. Tylko certyfikowane podzespoły zapewniają bezpieczną i bezproblemową eksploatację.

 

 

• AUTORYZOWANY SERWIS

zaufanie

Instalacja gazowa w Twoim samochodzie wymaga profesjonalnej i rzetelnej obsługi. Jesteśmy wieloletnim, autoryzowanym serwisem marki ŠKODA. Twój samochód będzie w dobrych rękach.

 

 

FABIA LPG inne modele 

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.

W czym mogę pomóc?

Łukasz Kolanus

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą 
w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”):

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.