ŠKODA Karoq - młodszy brat Kodiaqa

ŠKODA Karoq - młodszy brat Kodiaqa

Po sukcesie Kodiaq'a przyszła pora na ŠKODĘ Karoq! Nowy SUV miał swoją premierę w maju, a w salonach pojawi się jeszcze w tym roku.

ŠKODA konsekwentnie rozbudowuje swoją gamę modelową. Po premierze Kodiaq'a na czele wysuwa się ŠKODA Karoq. Nazwa nowego SUV-a pochodzi z języka Alutiiq, którym posługują się mieszkańcy wysp znajdujących się w pobliżu Alaski. Termin "KAROQ" jest połączeniem słów "KAA'RAQ"(samochód) oraz "RUQ" (czyli strzała). Umów się na jazdę próbną »

Karoq2

Poznaj CENNIK ŠKODY Karoq »

cennik karoq

Karoq1

Umów się na jazdę próbną NOWĄ ŠKODĄ Karoq »

Jazda probna Karoq

Wyjątkowa przestrzeń

Już na pierwszy rzut oka ŠKODĘ Karoq cechuje zgrabna, opływowa sylwetka oraz subtelny sportowy charakter. Samochód wyposażono w oświetlenie LED, ponadto będzie bazował na sprawdzonej platformie MQB, która zapewnia większy komfort jazdy. 

KAROQ 4

KAROQ 2

Auto będzie mierzyło 4,382 m długości i 1,841 m szerokości. Sam bagażnik będzie miał pojemność 521 litrów, a po złożeniu tylnych siedzeń jego objętość rozrośnie się do nawet 1630 litrów. Całkowite usunięcie siedzeń sprawi, że samochód zyska maksymalną ładowność do 1810 litrów. Oprócz tego nowy SUV będzie mógł holować przyczepę o masie własnej do 2 ton.

karoq dkaroq c 

Dynamika i pewne prowadzenie

Pod maskę Karoq'a trafią nowoczesne jednostki napędowe. Dla nowego SUV-a przewidziano pięć wariantów silników wyposażonych m.in w technologię start-stop oraz funkcję odzyskiwania energii z hamowania. Nowością jest jednostka 1.5 TSI, która będzie posiadała system wyłączający cylindry. Producent zapewnia, że Karoq zaskoczy swoimi możliwościami terenowymi, wszystko za sprawą dostępnych trybów jazdy (Normal, Sport, Eco Individual i Snow 4x4) oraz napędu na obie osie z najnowszą generacją systemu Haldex.

karoq a

cennik skoda karoq

Jazda probna Karoq

Technologiczna rewolucja

ŠKODA Karoq będzie oferowała szeroki wachlarz nowoczesnych funkcji. W zakresie systemów bezpieczeństwa znajdą się asystenci: parkowania, pasa ruchu oraz jazdy w korku. Karoq wyposażony będzie także w system Blind Spot Detect, który ostrzeże nas o obecności pojazdu w martwym polu. Oprócz tego samochód będzie potrafił samodzielnie wykryć pieszego, a w razie konieczności uruchomi układ hamulcowy. Prawdziwą nowością w modelu ŠKODY będzie cyfrowy zestaw wskaźników w postaci wyświetlacza w miejscu tradycyjnych zegarów. Oprócz tego Karoq będzie wyposażony w przycisk nagłego wezwania, z którego kierowca będzie mógł skorzystać w razie awarii.

karoq b

KAROQ 1

KAROQ 3

Umów się na jazdę próbną NOWĄ ŠKODĄ Karoq »
Jazda probna Karoq

Światowa premiera ŠKODY Karoq odbyła się 18 maja w Sztokholmie. Nowy SUV czeskiej marki już trafił do sprzedaży.

Karoq3

 

 

Wybierz model:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dobroń JTB sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu umówienia jazdy testowej wybranym modelem. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.