Salon i Serwis ŠKODA Bednarek Dobroń

42 613 07 70
42 613 07 70 Sprawdź dojazd

ŠKODA Kodiaq - nowy SUV czeskiej marki

skoda kodiaq

Kodiaq - taką nazwę nosi nowy duży SUV marki ŠKODA. Nazwa nawiązuje do niedźwiedzi Kodiak zamieszkujących wyspę o tej samej nazwie leżącą u wybrzeży Alaski. Z pewnością nie tylko sama nazwa, ale również siła i masywny wygląd łączą SUVa z tym potężnym gatunkiem niedźwiedzia. Już teraz zamów nowy model ŠKODY 


PREMIERA MODELU KODIAQ

Prasa motoryzacyjna słusznie przyznaje, że to jedna z najważniejszych premier tego roku. 
1 września w Berlinie odbyła się oficjalna prezentacja Nowej ŠKODY Kodiaq. 

Zgodnie z zapowiedziami, SUV prezentuje się bardzo masywnie i dostojnie. Nowoczesne przetłoczenia na karoserii sprawiają, że pomimo pokaźnych gabarytów, bryła samochodu jest wyjątkowa smukła.

POBIERZ CENNIK


SKODA KODIAQ 2 2

SKODA KODIAQ 2 1

WYSMAKOWANY DESIGN

Przed premierą, producent stopniowo podgrzewał atmosferę publikując zdjęcia prezentujące fragmenty nadwozia modelu, zaostrzając jeszcze bardziej apetyty oczekujących. Zadziorna stylistyka samochodu nawiązuje do kształtu i faktury czeskiego kryształu, który był inspiracją dla jego twórców.

DYNAMICZNE SILNIKI

Pod maskę Kodiaq'a trafiły odświeżone jednostki benzynowe TSI oraz wysokoprężne TDI. Mówi się także o pierwszej hybrydzie w historii marki zasilanej benzyniakiem oraz wspomagającym go silnikiem elektrycznym. Jak przystało na dużego SUVa, wybrane jednostki napędowe występują z napędem 4x4, co przekłada się na ponadprzeciętne właściwości terenowe auta.

 

 

OBSZERNY W ŚRODKU

ResizedImage600400 Ko 036ResizedImage600400 Ko 030

ResizedImage600399 10 Kodiaq boot01

ResizedImage600396 Ko 025

ResizedImage600425 Ko 001 drawOGROMNY NA ZEWNĄTRZ

Wnętrze nowego SUVa umożliwia komfortowe przewiezienie 7 osóbTo świetna informacja dla dużych rodzin. W przestrzeni bagażowej znajdują się dwa dodatkowe fotele, które są składane i rozkładane w razie potrzeby.

4,7 m długości oraz 1,8 m szerokości Kodiaq'a budzi respekt.  Samochód cechują dynamiczne linie i muskularne nadwozie. Pomimo słusznych gabarytów, producent obiecuje zwinność i pewne prowadzenie. Kodiaq bazuje na sprawdzonej płycie podłogowej MQB, więc o komfort i właściwości jezdne jesteśmy spokojni. 

MULTIMEDIALNY PREKURSOR

Na liście wyposażenia nie brakuje także innowacyjnych rozwiązań Simply Clever, które od lat ułatwiają życie milionom kierowców na całym świecie. Z każdym nowym modelem ŠKODA zaskakuje kreatywnością wzbogacając już pokaźną listę rozwiązań o kolejnych kilka. Tym razem prawdziwym skokiem naprzód są możliwości multimedialne - samochód jest podłączony do szerokopasmowego Internetu LTE i może m.in. sam umówić wizytę w serwisie. Posiadacze smartfonów z możliwością indukcyjnego ładowania z pewnością docenią specjalne miejsce w panelu środkowym.

Jako opcje dostępne są również elementy wyposażenia występujące do tej pory jedynie w markach Premium, np. system Area View, który za pomocą wielu kamer może zbudować obraz pełnego otoczenia pojazdu, by pomóc kierowcy w manewrowaniu. 

Umów się na jazdę próbną

ResizedImage600400 scoda kodiaq scout


ŠKODA KODIAQ SCOUT

ŠKODA Kodiaq w wersji Scout charakteryzuje się jeszcze bardziej przełajowym charakterem. Auto dzięki prześwitowi wynoszącemu 194 mmznakomicie poradzi sobie na nieutwardzonych drogach. W standardzie dla wersji Scout znalazł się napęd 4x4, pakiet na bezdroża oraz specjalny tryb jazdy Offroad.

Dodatkowo uterenowiony SUV wyposażony jest w specjalne ochronne nakładki na fragmenty zderzaków. Grill tak jak relingi dachowe, obudowy lusterek oraz listwy otaczające okna wykończone są w kolorze srebrnym. Typowe dla wersji Scout są również obręcze kół ze stopów lekkich w kolorze antracytowym o średnicy 19 cali oraz pakiet przyciemnianych szyb bocznych i tylnychJuż dzisiaj zamów swoją ŠKODĘ Kodiaq - skontaktuj się z nami! >> 

Pobierz cennik

ResizedImage600367 Kodiaq Sportline1

ŠKODA KODIAQ SPORTLINE

Ta usportowiona wersja modelu łączy w sobie wszechstronność z nieprzeciętnym designem. Wykończone czarnym lakierem takie elementy nadwozia jak: grill, relingi  czy obudowy lusterek podkreślają dynamiczny charakter wersji SPORTLINE.  Wyposażenie wzbogacone jest o sportowe fotele ze srebrnymi przeszyciami.

W szerokim standardzie wyposażenia znajduje się m.in.: funkcja wyboru profilu jazdy Driving Mode Select (do dyspozycji kierowcy jest aż sześć trybów: Eco, Comfort, Normal, Sport, Individual, Snow). Ponadto samochód wyposażony jest we wszystkie innowacyjne elementy zastosowane w systemach infotainment. Wersja Sportline posiada funkcję eCall, dzięki której samochód samodzielnie kontaktuje się ze służbami ratowniczymi w przypadku uczestnictwa w niebezpiecznej.

Pobierz cennik 

 

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego obchodzimy się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”): [Rozwiń]

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytanie.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
Wyprzedazowe dni otwarte skoda v2

Wyprzedażowe Dni Otwarte ŠKODA

Odpalamy Wyprzedaż w wielkim stylu! Już w dniach 26-28 października zapraszamy do naszego salonu w Dobroniu na Wyprzedażowe Dni Otwarte pełne wyjątkowych okazji cenowych na modele z rocznika 2018 oraz inne atrakcje. To najlepsze czas na zakup Nowej ŠKODY!

Geometria zawieszenia SKODA pomiar akt new www

Pomiar geometrii zawieszenia teraz za 59 zł

Tylko do końca września przy wykonaniu dowolnej usługi w naszym serwisie za profesjonalny pomiar geometrii zawieszenia zapłacisz jedynie 59 zł. Dowiedz się dlaczego prawidłowa geometria jest tak ważna dla Twojego bezpieczeństwa i portfela!

skoda kamiq 1

Miejski SUV - ŠKODA KAMIQ

W naszej ofercie wkrótce pojawi się nowy SUV - ŠKODA KAMIQ. Światowa premiera nowego modelu odbyła się na marcowych targach Geneva Motor Show. KAMIQ pojawi się w naszym salonie w drugiej połowie 2019 roku. Dowiedz się więcej »