ŠKODA Rapid z upustem do 10.000 zł

ŠKODA Rapid z upustem do 10.000 zł

Podkręcamy ofertę! Teraz przy zakupie ŠKODY Rapid a naszym salonie otrzymasz UPUST nawet do 10.000 zł! Złap wyjątkową okazję.  

pobrane RABAT do 10.000 zł

Teraz ŠKODA Rapid taniej nawet o 10.000 zł (Spaceback) oraz 9.000 zł (Liftback)! W naszym salonie rabat 6.500 zł powiększyć możesz m.in. poprzez pozostawienie obecnego samochodu w rozliczeniu oraz rezygnację z darmowego pakietu przeglądów. Ty wybierasz! Aby otrzymać ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb, wypełnij formularz. Nasz Doradca skontaktuje się i przedstawi szczegóły promocji. Chcę poznać szczegóły »

skoda rapid spaceback liftback 2

pobrane INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

System ŠKODA Connect umożliwia powiązanie samochodu ze smartfonem. Dzięki czemu pozwala np. zlokalizować samochód na parkingu, a także sterować światłami i ogrzewaniem postojowym za pośrednictwem telefonu. System zapewnia również kontrolę stanu technicznego pojazdu oraz umożliwia wykonanie połączenia alarmowego podczas wypadku

skoda rapid innowacje

pobrane KOMFORT

ŠKODA Rapid to synonim wygodnego podróżowania zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. W zależności od wersji wyposażenia oferuje: klimatyzację Climatronic, tempomat, przednie i tylne czujniki parkowania, czujniki deszczu oraz zmierzchu. 

skoda rapid komfort

pobrane PRZESTRONNE WNĘTRZE

ŠKODĘ Rapid możesz dostosować do swoich potrzeb za pomocą licznych składanych i regulowanych elementów. Pozwala to np. zwiększyć pojemność bagażnika w wersji Spaceback z 415 litrów do 1380 litrów, natomiast w wersji Liftback z 550 litrów do nawet 1490 litrów. Elastyczna przestrzeń samochodu czyni ŠKODĘ Rapid wyjątkowo kompaktowym i praktycznym modelem

skoda rapid przestronna

pobrane BEZPIECZEŃSTWO

Kluczowym elementem każdej podróży jest bezpieczeństwo. Samochód uzyskał maksymalną ocenę 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP.

baner skoda rapid oferta

 

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.
Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą 
w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”):

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.