Salon i Serwis ŠKODA Bednarek Dobroń

42 613 07 86
42 613 07 86 Sprawdź dojazd

ŠKODA Superb SportLine - elegancki sportowiec

Skoda Superb Sportline 1

Samochód, który przykuwa spojrzenia, budzi instynkt prawdziwego kierowcy i wyzwala niepowtarzalne emocje podczas jazdy. Z jednej strony kryje w sobie sportowego ducha, z drugiej uwodzi eleganckim i nowoczesnym designem.

Superb w wersji SportLine to eleganckie auto z wyrazistym charakterem, które pokazuje kierowcy czym jest energetyczna jazda, sportowy wygląd, innowacyjność i zaawansowana technologia. Dostępny jest zarówno w reprezentacyjnej wersji Liftback, jak i praktycznym nadwoziu Combi. Wybierz ŠKODĘ Superb SportLine, by zaspokoić sportowe ambicje. Zobacz cennik »

Skoda Superb Sportline 3


DYNAMIKA

 • Superb SportLine potrafi rozwinąć prędkość 100 km/h nawet w 5,8 sekundy.Obniżone o 15 mm zawieszenie zwiększa kontrolę nad pojazdem w szczególności podczas pokonywania wymagających zakrętów. Opcjonalny progresywny układ kierowniczy umożliwi zmianę siły wspomagania w zależności od prędkości jazdy.

SPORTOWY DESIGN

 • Wersja SportLine posiada trójramienną sportową kierownicę, za sprawą której możesz poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy. W wyposażeniu znajdą się także sportowe fotele oraz ozdobne listwy progowe, które nadają unikatowego charakteru.

 • Efektowny spoiler na pokrywie bagażnika oraz czarne osłony lusterek powodują, że samochód zyskuje na drapieżnym wyglądzie.   • NOWOCZESNOŚĆ


    ŠKODA posiada bogaty system multimedialny, który dostarcza rozrywki i pozwala cieszyć się wieloma udogodnieniami podczas jazdy.

   • Auto wyposażone jest w elektrycznie regulowany fotel z funkcją pamięci, który zarejestruje ustawienia kierowcy i idealnie dostosowuje się do trybu jazdy.
   • System udostępni także najpotrzebniejsze dane dotyczące podróży tj. podgląd temperatury oleju i płynu chłodzącego oraz informację o przeciążeniu. 

   • Wybierz ŠKODĘ Superb SportLine, by zaspokoić sportowe ambicje.
   •  
   • ZOBACZ CENNIK
   • Skoda Superb Sportline 2

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego obchodzimy się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”): [Rozwiń]

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytanie.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
skoda kodiaq

ŠKODA Kodiaq - nowy SUV czeskiej marki

Kodiaq - taką nazwę nosi nowy duży SUV marki ŠKODA. Nazwa nawiązuje do niedźwiedzi Kodiak zamieszkujących wyspę o tej samej nazwie leżącą u wybrzeży Alaski. Z pewnością nie tylko sama nazwa, ale również siła i masywny wygląd łączą SUVa z tym potężnym gatunkiem niedźwiedzia. Już teraz zamów nowy model ŠKODY >>

scala 12

ŠKODA SCALA - następca modelu Rapid

ŠKODA SCALA – tak nazywa się nasz nowy kompaktowy model, który pojawi się w naszym salonie już w kwietniu. Scala to pierwszy samochód stworzony według nowego języka stylistycznego ŠKODY. Zaskakuje przestronnością i innowacyjnymi rozwiązaniami. Model zastąpi w gamie popularnego Rapida.

Leasing 101 procent skoda

ŠKODA Leasing 101%

Jako przedsiębiorca z pewnością umiesz liczyć. Wybierz najkorzystniejszą ofertę na rynku - ŠKODA Leasing 101% - i prowadź w biznesie. Kliknij i poznaj korzyści.