SUV DAYS - ŠKODA Karoq i Kodiaq

SUV DAYS - ŠKODA Karoq i Kodiaq

Karoq czy Kodiaq? Porównaj dwa najnowsze modele ŠKODY testując je podczas SUV DAYS w naszym salonie w dniach od 19 do 24 lutego. Sprawdź jak nasze samochody poradzą sobie na specjalnie wytyczonej trasie.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy trasę, która pozwoli przetestować właściwości jezdne nie tylko na asfalcie, ale również na drogach nieutwardzonych.

Baner 2017 jp Karoq

Czekamy na Was od 19.02. (poniedziałek) do 24.02. (sobota) w naszym salonie ŠKODA Bednarek w Dobroniu. W celu rezerwacji terminu jazdy testowej konieczne jest uzupełnienie formularza poniżej. Nasz Doradca oddzwoni, by ustalić szczegóły.

Do zobaczenia!

 

Do wydarzenia pozostało

900x450 Fill

 

Wybierz model:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dobroń JTB sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu umówienia jazdy testowej wybranym modelem. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.