tyDZIEŃ KOBIET - odbierz voucher do Columna Medica

tyDZIEŃ KOBIET 2018 - odbierz voucher do Columna Medica

Znów ogłaszamy tyDZIEŃ KOBIET! W dniach 5-10 marca wszystkie Panie, które skorzystają z dowolnej usługi w naszym serwisie otrzymają voucher na bezpłatny wstęp do renomowanej kliniki Columna Medica.

Jeden dzień to zdecydowanie za mało... W serwisie ŠKODA Bednarek Dobroń już trzeci rok z rzędu ogłaszamy tyDZIEŃ KOBIET! Podczas, gdy my zajmiemy się wykonaniem dowolnej usługi serwisowej, Panie mogą zrelaksować w klinice Columna Medica, oddalonej od naszego salonu zaledwie o 2 kilometry. Otrzymany voucher można wykorzystać również w innym, dowolnym terminie (do 31.05.2018).

Zapraszamy do uzupełnienia formularza kontaktowego poniżej - oddzwonimy, by ustalić szczegóły wizyty w naszym serwisie »

Serwis tyDZIEN KOBIET SKODA

Voucher Columna Medica obejmuje wybraną usługę spośród:

BEZPŁATNA ANALIZA KOSMETOLOGICZNA,
BEZPŁATNY JEDNORAZOWY WSTĘP NA SALĘ TRENINGOWĄ,
➤ BEZPŁATNY JEDNORAZOWY WSTĘP DO STREFY SAUN I BASENÓW,
➤ BEZPŁATNY JEDNORAZOWY WSTĘP NA WYBRANE ZAJĘCIA: Yoga (wt. 17:00), Pilates (pt. 19:00), Body Mental (sob. 16:00)
BEZPŁATNA JEDNORAZOWA ANALIZA SKŁADU CIAŁA.

Columna Medica - strefa Medical Wellness

Doacz FACEBOOK9

Szczegółowy Regulamin akcji dostępny TUTAJ »

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.

W czym mogę pomóc?

Dawid Pietrasiak

Doradca Serwisowy
Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą 
w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”):

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.