Wiosenne Pakiety Serwisowe ŠKODA

Wiosenne Pakiety Serwisowe ŠKODA

W pakiecie się opłaca! Zadbaj kompleksowo o swoją ŠKODĘ wybierając jeden z Wiosennych Pakietów Serwisowych.

Różni Klienci to różne potrzeby - doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przygotowaliśmy aż 3 opcje Wiosennych Pakietów w atrakcyjnych cenach.

Podstawowy pakiet BASIC uwzględnia dezynfekcję klimatyzacji, czyli obowiązkowy punkt każdej wiosennej wizyty serwisowej. Skutecznie usuniemy groźne wirusy i grzyby powstałe zimą w układzie klimatyzacji, dodatkowo oferując rabat na zakup filtra kabinowego. Pakiet SILVER wzbogacony został o kontrolę 11 kluczowych punktów i układów w samochodzie pod kątem technicznym. Najbogatszy pakiet GOLD zawiera także wymianę kół lub opon, a jego finalna cena uzależniona jest od rozmiaru kół / opon. Zapytaj Doradcę o cenę pakietu GOLD dla Ciebie »

Każdy z pakietów wieńczy ręczne mycie zewnętrzne samochodu, które pozwala usunąć szkodliwą sól i resztki błota pośniegowego.

Wybierz swój Pakiet i umów wizytę w naszym serwisie »

Pakiet wiosenny basic3Pakiet wiosenny basicG2

Pakiet wiosenny silverPakiet wiosenny silverG

 Pakiet wiosenny goldPakiet wiosenny goldG

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.