Kariera

Kariera

Szukasz pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Jesteś osobą ambitną i chcesz się rozwijać? Dołącz do nas!

Praca - Skoda Bednarek Dobroń

• BLACHARZ

OPIS STANOWISKA:
- Wykonywanie napraw powypadkowych i bieżących.
- Przestrzeganie procedur i standardów naprawy.
- Demontaż i montaż elementów wymiennych karoserii wraz z ich odpowiednim ustawieniem.

OCZEKIWANIA:
- Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Dobra organizacja pracy własnej.
- Sumienność i dokładność.
- Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych,
- Przyjazną atmosferę pracy,
- Możliwości rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aktualnego CV* na adres kariera@skoda-dobron.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

• MECHANIK SAMOCHODOWY

- Diagnostyka oraz naprawa pojazdów samochodowych marki SKODA.
- Rozbudowana obsługa serwisowa.
- Drobne naprawy elektryczne.

WYMAGANIA:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Zaangażowanie i sumienność.

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku.
- Szkolenia podnoszące kompetencje.
- Pracę w doświadczonym zespole.

Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko, wyślij swoje CV* oraz krótki list motywacyjny na adres kariera@skoda-dobron.pl. Być może skontaktujemy się z Tobą w przyszłości!

* Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych aktualnie i w przyszłości przez Dobroń JTB Spółka z o.o. Sp. k. z siedzibą w Dobroniu przy ul. Wrocławskiej 18 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Dobroń JTB Spółka z o.o. Sp. k. z siedzibą w Dobroniu przy ul. Wrocławskiej 18, 95-082 Dobroń. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.