O nas

Szukasz niezawodności i profesjonalizmu? Dobrze trafiłeś!

O NAS tekst1 C

W świeżo przebudowanym salonie ŠKODA Bednarek Dobroń poznacie i przetestujecie Państwo wszystkie aktualne modele marki: Citigo, Fabia, Rapid, Octavia, Karoq, Kodiaq oraz Superb. Oferujemy tu wszystko, czego potrzebują Państwa samochody: od autoryzowanego serwisu, poprzez ubezpieczenia, aż po certyfikowaną blacharnię i lakiernię. Naszym priorytetem są najwyższa jakość i indywidualne podejście do każdego Klienta, co potwierdza dwukrotne wyróżnienie w konkursie DEALER ROKU (2015 i 2016).

Wierzymy, że dołączycie Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów!
Sprawdź, jak łatwo do nas dojechać >>

 

HISTORIA

O NAS tekst2 C

Firma Bednarek związana jest z branżą motoryzacyjną od 1992 roku.

Dziś, po ponad 25-letniej działalności w branży motoryzacyjnej, tworzymy Grupę Dealerską Bednarek, która świadczy usługi autoryzowane przez uznane marki, takie jak: ŠKODA, SEAT, Volkswagen Samochody Osobowe, Volkswagen Samochody Użytkowe, BMW i MINI.

Salony i autoryzowane stacje serwisowe Bednarek zlokalizowane są obecnie pod czterema adresami:
• ŠKODA - Dobroń, ul. Wrocławska 18
• ŠKODA, SEAT, VW - Łódź, ul. Szczecińska 36/38A
• BMW, MINI - Łódź, ul. Rokicińska 190
• BMW - Kalisz, ul. Wrocławska 50A

Wiedząc jak trudno dziś o zaufanie i pełne zadowolenie Klientów, przykładamy szczególną wagę do kompetencji naszych pracowników oraz do profesjonalizmu i jakości świadczonych usług. Deklarujemy pełne zaangażowanie oraz otwartość na każdą troskę i potrzebę naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby marka Bednarek była zawsze kojarzona z pasją, profesjonalizmem i rzetelnością działania.

NAJCIEKAWSZE OFERTY:

ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNE OFERTY!

Inne nasze salony:

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.