Praca

Szukasz pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Jesteś osobą ambitną i chcesz się rozwijać? Dołącz do nas!

Aktualne oferty pracy
  • Asystent Działu Sprzedaży
  • Blacharz
  • Mechanik samochodowy

OPIS STANOWISKA:
- Aktywne wsparcie sprzedaży
- Promowanie marki
- Umieszczanie i zarządzanie ogłoszeniami w internecie
- Opieka nad ekspozycją i magazynem
- Wsparcie administracyjne działu handlowego

OCZEKIWANIA:
- Wykształcenie min. średnie
- Zainteresowanie branżą motoryzacyjną (entuzjaści marki mile widziani)
- Prawo jazdy kat. B
- Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office i internetu
- Komunikatywność
- Samodzielność i orientacja na wynik
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
- Wysoka kultura osobista oraz dobra prezencja

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych,
- Przyjazną atmosferę pracy,
- Możliwości rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aktualnego CV* na adres kariera2@skoda-dobron.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

- Wykonywanie napraw powypadkowych i bieżących.
- Przestrzeganie procedur i standardów naprawy.
- Demontaż i montaż elementów wymiennych karoserii wraz z ich odpowiednim ustawieniem.

- Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Dobra organizacja pracy własnej.
- Sumienność i dokładność.
- Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Diagnostyka oraz naprawa pojazdów samochodowych marki SKODA.
- Rozbudowana obsługa serwisowa.
- Drobne naprawy elektryczne.

WYMAGANIA:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Zaangażowanie i sumienność.

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku.
- Szkolenia podnoszące kompetencje.
- Pracę w doświadczonym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aktualnego CV* na adres kariera2@skoda-dobron.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

* Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych aktualnie i w przyszłości przez Dobroń JTB Spółka z o.o. Sp. k. z siedzibą w Dobroniu przy ul. Wrocławskiej 18".

Informujemy, że wyrażając zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: zgoda@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Dobroń JTB Spółka z o.o. Sp. k. z siedzibą w Dobroniu przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”):
1. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą oraz na potrzeby podjęcia działań przed ewentualnym zawarciem umowy. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, a także firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wsparcia procesów rekrutacyjnych.
2. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
3. Dane osobowe będą przechowywane przez 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych - do dwóch lat od momentu ich przesłania do Administratora.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
• żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
• cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem ,
• wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
6. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
7. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

motto praca skoda

NASZA PRACA JEST JEDNOCZEŚNIE NASZĄ PASJĄ. DOŁĄCZ DO ZESPOŁU!