Szkody komunikacyjne

Naprawa blacharska - Skoda Yeti


Wypadek, czy stłuczka to nieprzyjemne i stresujące zdarzenie dla każdego kierowcy. Mając to na uwadze, staramy się, by system likwidacji szkód w certyfikowanej  blacharni i lakierni ŠKODA Bednarek był całkowicie bezproblemowy:

 

 

Autoryzowana lakiernia Skoda
 • Bezgotówkowe rozliczenie AC i OC u wszystkich ubezpieczycieli,
 • Terminowa likwidacja szkody,
 • Brak zbędnych formalności,
 • Profesjonalny dobór lakieru,
 • Auto zastępcze na czas naprawy,
 • Naprawa samochodów wszystkich marek.

 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego wyposażenia, technologiczny proces naprawy zachowuje najwyższe standardy wymagane przez producentów. Takie rozwiązanie to bezpieczeństwo użytkowania samochodu powypadkowego i doskonały efekt estetyczny. 

Umów wizytę w blacharni i lakierni

Mariusz Muszyński
Kierownik Działu Szkód Komunikacyjnych
507-012-397 507-012-397

mariusz.muszynski@skoda-dobron.pl
Albert Zinkiewicz
Doradca Serwisowy ds. Szkód Komunikacyjnych
515-060-733 515-060-733

albert.zinkiewicz@skoda-dobron.pl
Wojciech Stanisławski
Doradca Serwisowy ds. Szkód Komunikacyjnych
515-060-732 515-060-732

w.stanislawski@skoda-dobron.pl
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.
Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą 
w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”):

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.