Salon i Serwis ŠKODA Bednarek Dobroń

42 613 07 86
42 613 07 86 Sprawdź dojazd

Miejski SUV - ŠKODA KAMIQ

nowa skoda kamiq

W naszej ofercie wkrótce pojawi się nowy SUV - ŠKODA KAMIQ. Światowa premiera nowego modelu odbędzie się na Geneva Motor Show w dniach 5-17 marca 2019 roku.

Jak informuje producent, ŠKODA KAMIQ to miejski crossover, który ma stać się idealnym towarzyszem codziennego życia w nowoczesnym mieście. Nazwa "KAMIQ" funkcjonuje już na rynku chińskim, ale jednocześnie znakomicie wpisuje się w czeską wizję nowego, wszechstronnego modelu.

Słowo "KAMIQ" pochodzi od języka Eskimosów zamieszkujących północną Kanadę i Grenlandię. Opisuje coś, co pasuje idealnie do każdej sytuacji. Ponadto, idealnie wpisuje się w nomenklaturę łączącą wszystkie SUVy w gamie - ich nazwy zaczynają się od litery K i kończą na literę Q (KODIAQ, KAROQ). 

ZAMÓW POWIADOMIENIE O MODELU 

skoda kamiq wnetrze

skoda kamiq 2 v2

skoda kamiq 12 v2

skoda kamiq cena teaser

ŠKODA KAMIQ łączy w sobie zwinność i obsługę kompaktowego samochodu z tradycyjnymi zaletami segmentu SUV.  Do głównych zalet należą m.in. wyższa pozycja za kierownicą, łatwiejsze wsiadanie i wysiadanie, lepsza widoczność oraz większy prześwit. Nowy model oferuje nowoczesne systemy wspomagania kierowcy i wyróżnia się wieloma innowacyjnymi funkcjami "Simply Clever", które są symbolem marki podobnie jak duża i praktyczna przestrzeń.

Rozbudowując gamę modelową w segmencie SUV, robimy kolejny krok w rozwoju oferty i dopasowaniu do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. 

CHCĘ POZNAĆ CENĘ 

 

Światowa premiera ŠKODY KAMIQ odbędzie się na Geneva Motor Show w dniach 5-17 marca 2019 roku.
Chcesz być na bieżąco? Zamów powiadomienie o modelu!

 

 

ŠKODA KAMIQ - ZAMÓW POWIADOMIENIE

 

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego obchodzimy się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”): [Rozwiń]

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytanie.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
skoda kodiaq

ŠKODA Kodiaq - nowy SUV czeskiej marki

Kodiaq - taką nazwę nosi nowy duży SUV marki ŠKODA. Nazwa nawiązuje do niedźwiedzi Kodiak zamieszkujących wyspę o tej samej nazwie leżącą u wybrzeży Alaski. Z pewnością nie tylko sama nazwa, ale również siła i masywny wygląd łączą SUVa z tym potężnym gatunkiem niedźwiedzia. Już teraz zamów nowy model ŠKODY >>

Skoda Superb Sportline 1

ŠKODA Superb SportLine - elegancki sportowiec

Samochód, który przykuwa spojrzenia, budzi instynkt prawdziwego kierowcy i wyzwala niepowtarzalne emocje podczas jazdy. Z jednej strony kryje w sobie sportowego ducha, z drugiej uwodzi eleganckim i nowoczesnym designem.