Salon i Serwis ŠKODA Bednarek Dobroń

42 613 07 86
42 613 07 86 Sprawdź dojazd

Miejski SUV - ŠKODA KAMIQ

skoda kamiq 1

W naszej ofercie wkrótce pojawi się nowy SUV - ŠKODA KAMIQ. Światowa premiera nowego modelu odbyła się na marcowych targach Geneva Motor Show. KAMIQ pojawi się w naszym salonie w drugiej połowie 2019 roku.

KAMIQ ZNACZY "PASUJE IDEALNIE"

ŠKODA KAMIQ to miejski crossover, który będzie idealnym towarzyszem codziennego życia w nowoczesnym mieście. Nazwa "KAMIQ" funkcjonuje już na rynku chińskim, ale jednocześnie znakomicie wpisuje się w czeską wizję nowego, wszechstronnego modelu.

Słowo "KAMIQ" pochodzi od języka Eskimosów zamieszkujących północną Kanadę i Grenlandię. Opisuje coś, co pasuje idealnie do każdej sytuacji. Ponadto, stanowi kontynuację nazewnictwa pozostałych SUVów w gamie - ich nazwy zaczynają się od litery K i kończą na literę Q (KODIAQ, KAROQ). 

ZAMÓW POWIADOMIENIE O MODELU 

skoda kamiq silniki

SILNIKI W NOWEJ ŠKODZIE KAMIQ

Pod maską KAMIQ'a znajdą się następujące jednostki napędowe:

BENZYNOWE:
• 1.0 TSI (95 KM), manual 5-b.
• 1.0 TSI (115 KM), manual 6-b. lub aut. DSG
• 1.5 TSI (150 KM), manual 6-b. lub aut. DSG

DIESEL:
• 1.6 TDI (115 KM), manual 6-b. lub aut. DSG

CNG (zasilane gazem ziemnym):
• 1.0 G-TEC (90 KM), manual 6-b.

skoda kamiq 22

skoda kamiq 23 

skoda kamiq 29

ŠKODA KAMIQ - CENA

ŠKODA KAMIQ łączy w sobie zwinność i obsługę kompaktowego samochodu z zaletami segmentu SUV.  Należą do nich m.in. wyższa pozycja za kierownicą, łatwiejsze wsiadanie i wysiadanie, lepsza widoczność oraz większy prześwit. Nowy model oferuje nowoczesne systemy wspomagania kierowcy i wyróżnia się wieloma innowacyjnymi funkcjami "Simply Clever", które są symbolem marki podobnie jak duża i praktyczna przestrzeń. Ceny modelu na polskim rynku nie są jeszcze znane. Uzupełnij formularz - powiadomimy Cię jak tylko cennik zostanie opublikowany.

Rozbudowując gamę modelową w segmencie SUV, robimy kolejny krok w rozwoju oferty i dopasowaniu do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. KAMIQ pojawi się naszym salonie w drugiej połowie 2019 roku.

CHCĘ POZNAĆ CENĘ 

skoda kamiq 24

skoda kamiq wymiary2

skoda kamiq wnetrze

skoda kamiq 27

 
Chcesz być na bieżąco? Zamów powiadomienie o modelu!

 

 

ŠKODA KAMIQ - ZAMÓW POWIADOMIENIE

 

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego obchodzimy się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”): [Rozwiń]

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytanie.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
skoda octavia jak w abomanencie v3

Nowa ŠKODA Octavia jak w Abonamencie już od 729 zł / mc*

Masz abonament na telefon i telewizję, więc dlaczego nie na samochód? Oferta JAK W ABONAMENCIE sprawia, że nowy samochód staje się jeszcze bardziej dostępny. Spłacasz tylko część jego wartości w wygodnych ratach, dzięki czemu zachowujesz zgromadzone oszczędności.

skoda connect jak to dziala

ŠKODA Connect - jak to działa

Teraz Twoja ŠKODA staje się centrum dowodzenia zapewniając najwyższy poziom łączności i kontroli. Poznaj wachlarz możliwości multimedialnych systemu ŠKODA Connect »

Geometria zawieszenia SKODA pomiar akt new www

Pomiar geometrii zawieszenia teraz za 59 zł

Tylko do końca września przy wykonaniu dowolnej usługi w naszym serwisie za profesjonalny pomiar geometrii zawieszenia zapłacisz jedynie 59 zł. Dowiedz się dlaczego prawidłowa geometria jest tak ważna dla Twojego bezpieczeństwa i portfela!