Pomiar geometrii zawieszenia teraz za 59 zł

Pomiar geometrii zawieszenia teraz za 59 zł

Tylko do końca września przy wykonaniu dowolnej usługi w naszym serwisie za profesjonalny pomiar geometrii zawieszenia zapłacisz jedynie 59 zł. Dowiedz się dlaczego prawidłowa geometria jest tak ważna dla Twojego bezpieczeństwa i portfela!

Miasteczko ŠKODA w Twoim mieście

Miasteczko ŠKODA w Twoim mieście

Nie musisz jechać do salonu. ŠKODA Bednarek Dobroń przyjeżdża do Ciebie! Sprawdź kiedy i gdzie dokładnie pojawimy się w Twoim mieście »

ŠKODA Rapid z upustem do 10.000 zł

ŠKODA Rapid z upustem do 10.000 zł

Podkręcamy ofertę! Teraz przy zakupie ŠKODY Rapid a naszym salonie otrzymasz UPUST nawet do 10.000 zł! Złap wyjątkową okazję. Sprawdź, co zyskasz »

Dzień Dziecka - Akademia Wiedzy #2

Dzień Dziecka - Akademia Wiedzy #2

Już 2 czerwca drugie spotkanie z cyklu Akademia Wiedzy - tym razem tematem będzie "Dziecko w podróży". Dorośli będą mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak poprawnie dobrać i zamontować fotelik oraz kreatywnie zorganizować czas dziecka w samochodzie. Dla dzieci przygotowaliśmy zabawy i atrakcje.

DriveGreen Challenge - grasz w zielone?

DriveGreen Challenge - grasz w zielone?

Już od 9.04 do 14.04 zapraszamy na DriveGreen Challenge ze ŠKODĄ Octavia. Włącz tryb Eco i podejmij wyzwanie »

Wiosenne Pakiety Serwisowe ŠKODA

Wiosenne Pakiety Serwisowe ŠKODA

W pakiecie się opłaca! Zadbaj kompleksowo o swoją ŠKODĘ wybierając jeden z Wiosennych Pakietów Serwisowych. Sprawdź szczegóły i umów wizytę »

ŠKODA Kodiaq RS - największy sportowiec w rodzinie

ŠKODA Kodiaq RS - największy sportowiec w rodzinie

Nadchodzi SUV, który przyprawi fanów motoryzacji o sportowy dreszczyk emocji. Poznaj bliżej ŠKODĘ Kodiaq RS »

NAJCIEKAWSZE OFERTY:

ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNE OFERTY!

Inne nasze salony:

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.
Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą 
w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”):

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.