Salon i Serwis ŠKODA Bednarek Dobroń

42 613 07 70
42 613 07 70 Sprawdź dojazd

Oferta dla firm

flota

Bez względu na wielkość prowadzonego biznesu, niezawodna flota samochodowa to jego filar. Doskonale to rozumiemy, dlatego obsługa  podmiotów gospodarczych jest jednym z priorytetów działalności naszej firmy. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami, jak i małymi przedsiębiorstwami z jednym pojazdem służbowym. Dla nas najważniejsze jest indywidualne podejście do Państwa potrzeb!

Prosimy o sprecyzowanie Państwa oczekiwań poprzez kontakt telefoniczny z naszym Doradcą.   

KONTAKT Z DORADCĄ

PRZEGLĄDAJ SAMOCHODY

 Biznes Ekspert baner oferta dla firm

Biznes rozumie biznes

Indywidualna oferta na samochody nowe

Pomoc w załatwieniu formalności prawno-handlowych

Doradztwo w wyborze najlepszej formy finansowania

Spotkanie w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie

Odkup dotychczasowej floty

Opieka posprzedażowa (serwis, naprawy blacharsko-lakiernicze itp.)

Przemysław Poreda

Koordynator Sprzedaży do Firm


515-060-780
Dawid Liśkiewicz

Doradca Flotowy


500-658-962
UMÓW SPOTKANIE W SWOJEJ FIRMIE

 

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego obchodzimy się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”): [Rozwiń]

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytanie.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.