NAJKRÓTSZA DROGA DO NOWEJ ŠKODY

Zamień Na Nowy

Skorzystaj z programu ZAMIEŃ NA NOWY, który polega na wycenie dotychczasowego samochodu. Jego wartość stanowi wkład przy zakupie NOWEJ ŠKODY.

 

Od wymarzonego samochodu dzielą Cię zaledwie 4 kroki:

Zamień stary na nowy - Skoda

Uzupełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu wizyty, podczas której dokonamy rzetelnej wyceny oraz z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.

Wypełnij formularz

Dane obecnego samochodu:

Twój nowy samochód:

Škoda

Dane kontaktowe:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dobroń JTB sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu udzielenia informacji o warunkach ewentualnej zamiany starego samochodu na nowy egzemplarz. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.