Salon i Serwis ŠKODA Bednarek Dobroń

42 613 07 70
42 613 07 70 Sprawdź dojazd

Serwis mechaniczny

ASO ŠKODA Bednarek to wykwalifikowani mechanicy i nowoczesne urządzenia. Połączenie tych dwóch elementów pozwala zapewnić nam najwyższy poziom usług serwisowych za relatywnie niską cenę. To co wyróżnia nas na tle konkurencji to indywidualne podejście do każdego Klienta. Uważamy, że bez względu na rocznik i wartość, każdy samochód zasługuje na maksimum uwagi i dbałości.

 

KONTAKT Z DORADCĄ

DARMOWA WYCENA ONLINE

 

AKTUALNE PROMOCJE:

Dlaczego ASO ŠKODA Bednarek?

SERVICES grafika2

PEWNOŚĆ

Poznaj stan swojego samochodu i bądź pewny jakości usług i zastosowanych części. Dzięki ASO Bednarek Dobroń jesteś spokojny o kondycję swojego pojazdu przy planowaniu długich podróży.

KOMPETENCJE

Nasi Doradcy i Mechanicy regularnie uczestniczą w szkoleniach. Posiadając wiedzę oraz osprzęt bezpośrednio od producenta zapewniamy obsługę serwisową Państwa samochodów na najwyższym poziomie kompetencji.

INWESTYCJA

Regularne wizyty i udokumentowana historia w ASO podnoszą wartość samochodu przy odsprzedaży na rynku wtórnym.

TRANSPARENTNOŚĆ

Wszystkie prace dokonywane w samochodzie są przedtem konsultowane z Państwem - Doradca przedstawia kosztorys z podziałem na wycenę części i tzw. robocizny. Koniec nieoczekiwanych wydatków.

Dariusz Kuliberda

Doradca Serwisowy


515-060-721
Jarosław Chmielewski

Doradca Serwisowy


515-060-747
Tomasz Szczepaniak

Doradca Serwisowy


515-060-727
Marcin Cytarzyński

Kierownik Działu Serwisu


515-060-724

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego obchodzimy się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”): [Rozwiń]

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytanie.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.