Salon i Serwis ŠKODA Bednarek Dobroń

42 613 07 70
42 613 07 70 Sprawdź dojazd

Centrum Likwidacji Szkód

Wypadek, czy stłuczka to nieprzyjemne i stresujące zdarzenie dla każdego kierowcy. Mając to na uwadze, staramy się, by system likwidacji szkód w certyfikowanym serwisie ŠKODA Bednarek był całkowicie bezproblemowy.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego wyposażenia, technologiczny proces naprawy blacharsko-lakierniczej zachowuje najwyższe standardy wymagane przez producentów. Takie rozwiązanie to bezpieczeństwo użytkowania samochodu powypadkowego i doskonały efekt estetyczny. 

Nasi Doradcy są do Państwa dyspozycji. 

 

KONTAKT Z DORADCĄ

 DARMOWA WYCENA ONLINE


DOKUMENTY WYMAGANE PRZY ZGŁOSZENIU SZKODY: 
 •  Dowód rejestracyjny (nr VIN, data pierwszej rejestracji pojazdu)
 •  Prawo jazdy kierującego
 •  OC
 •  AC (polisa i wniosek, format A4)
 •  OC (oświadczenie sprawcy lub/i notatka z policji)
 • Na kolejnym etapie niezbędna będzie także zgoda banku – leasing (przy samym zgłoszeniu nie jest wymagana)

 POBIERZ OŚWIADCZENIE SPRAWCY

 

motto centrum likwidacji szkod bednarek dobron

PROFESJONALNA NAPRAWA SAMOCHODÓW WSZYSTKICH MAREK.

6 POWODÓW, BY NAM ZAUFAĆ:

Albert Zinkiewicz

Doradca Serwisowy ds. Szkód Komunikacyjnych


515-060-733
Wojciech Stanisławski

Doradca Serwisowy ds. Szkód Komunikacyjnych


515-060-732
Mariusz Muszyński

Kierownik Działu Szkód Komunikacyjnych


507-012-397

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego obchodzimy się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”): [Rozwiń]

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytanie.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.