Salon Bednarek z Dobronia znów wśród najlepszych (Dealer Roku ⭐)

dealer roku skoda 2021 najlepszy salon

Dobroń ponownie na ustach motoryzacyjnej Polski! Drugi rok z rzędu znaleźliśmy się wśród Laureatów prestiżowego konkursu "Dealer Roku" sieci ŠKODA w Polsce. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie oraz ŠKODA Polska za docenienie starań całego Zespołu.

Najlepsze salony ŠKODY

Kiedy w ubiegłym roku informowaliśmy Państwa o zdobyciu tytułu "Dealer Roku 2020" obiecywaliśmy, że jest to dla nas jeszcze większa motywacja do rozwoju i utrzymania najwyższych standardów obsługi. Dotrzymaliśmy słowa - ponownie znaleźliśmy się w gronie najlepszych salonów marki ŠKODA w Polsce zajmując II miejsce za rok 2021. W konkursie bierze udział cała sieć dealerska, a więc aż 86 salonów. Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia.

Nagroda została wręczona w trakcie oficjalnej Gali, która odbyła się 23 marca 2022 w Warszawie.

gala dealer roku skoda 2021

 

Tytuł potwierdzeniem jakości

Nasz salon był nagradzany w konkursie "Dealer Roku" już wielokrotnie (2015, 2016, 2020, 2021), ale nagroda cieszy za każdym razem tak samo. Utwierdza nas bowiem w przekonaniu, że codzienna praca jest doceniana nie tylko przez Klientów, ale także przez centralę ŠKODY w Polsce, co pozwala nam na dotarcie do szerszego grona ludzi zainteresowanych naszą ofertą. Konsekwentnie przykładamy ogromną wagę do indywidualnego podejścia do Państwa potrzeb oraz utrzymywania najwyższych standardów obsługi w każdym z Działów - od Sprzedaży Samochodów przez Serwis, aż po Części i Akcesoria.

Raz jeszcze dziękujemy za okazane zaufanie i pozostajemy do Państwa dyspozycji w każdej kwestii związanej z zakupem i obsługą Państwa samochodów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

skoda bednarek dobron dealer roku 2020 pracownicy

SKODA SUV DAYS 2020 v2

SUVY ŠKODY - przetestuj wybrany model

3x Styl. 3x Komfort. 3x Ponadprzeciętne możliwości. Przetestuj SUVy ŠKODY - Kamiq, Karoq, Kodiaq - na specjalnej, zróżnicowanej trasie i przekonaj się dlaczego to najpopularniejszy segment ostatnich lat.

skoda wyprzedaz rocznika 2017 v2

WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2017 ŠKODA

To najlepszy czas na zakup Nowej ŠKODY! Ilość samochodów objętych promocją jest ograniczona, dlatego osoby, które teraz zdecydują się na zakup będą miały znacznie większy wybór wariantów wyposażenia oraz wersji kolorystycznych poszczególnych modeli.

serwisowe pakiety wiosenne skoda

Wiosenne Pakiety Serwisowe ŠKODA od 149 zł

Wiosna to idealny czas na gruntowne porządki. Nie zapomnij o swoim samochodzie! Wymiana opon? Dezynfekcja klimatyzacji? Skorzystaj z jednego z naszych Wiosennych Pakietów Serwisowych i bądź gotowy na każdą podróż. Kliknij i wybierz swój Pakiet!