Salon Bednarek z Dobronia znów wśród najlepszych (Dealer Roku ⭐)

dealer roku skoda 2021 najlepszy salon

Dobroń ponownie na ustach motoryzacyjnej Polski! Drugi rok z rzędu znaleźliśmy się wśród Laureatów prestiżowego konkursu "Dealer Roku" sieci ŠKODA w Polsce. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie oraz ŠKODA Polska za docenienie starań całego Zespołu.

Najlepsze salony ŠKODY

Kiedy w ubiegłym roku informowaliśmy Państwa o zdobyciu tytułu "Dealer Roku 2020" obiecywaliśmy, że jest to dla nas jeszcze większa motywacja do rozwoju i utrzymania najwyższych standardów obsługi. Dotrzymaliśmy słowa - ponownie znaleźliśmy się w gronie najlepszych salonów marki ŠKODA w Polsce zajmując II miejsce za rok 2021. W konkursie bierze udział cała sieć dealerska, a więc aż 86 salonów. Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia.

Nagroda została wręczona w trakcie oficjalnej Gali, która odbyła się 23 marca 2022 w Warszawie.

gala dealer roku skoda 2021

 

Tytuł potwierdzeniem jakości

Nasz salon był nagradzany w konkursie "Dealer Roku" już wielokrotnie (2015, 2016, 2020, 2021), ale nagroda cieszy za każdym razem tak samo. Utwierdza nas bowiem w przekonaniu, że codzienna praca jest doceniana nie tylko przez Klientów, ale także przez centralę ŠKODY w Polsce, co pozwala nam na dotarcie do szerszego grona ludzi zainteresowanych naszą ofertą. Konsekwentnie przykładamy ogromną wagę do indywidualnego podejścia do Państwa potrzeb oraz utrzymywania najwyższych standardów obsługi w każdym z Działów - od Sprzedaży Samochodów przez Serwis, aż po Części i Akcesoria.

Raz jeszcze dziękujemy za okazane zaufanie i pozostajemy do Państwa dyspozycji w każdej kwestii związanej z zakupem i obsługą Państwa samochodów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

skoda bednarek dobron dealer roku 2020 pracownicy

skoda enyaq iv 2020 elektryczny suv

Nowy elektryczny SUV - ŠKODA ENYAQ iV (cennik)

ŠKODA ENYAQ iV to nasz pierwszy w pełni elektryczny SUV, który charakteryzuje się ponadprzeciętną wygodą, przestrzenią i bezemisyjną jazdą. Premiera Enyaq'a rozpoczyna nowy etap w rozwoju innowacyjności marki ŠKODA i projektowaniu samochodów. Poznaj szczegóły i premierowy CENNIK »

Geometria zawieszenia SKODA pomiar akt new www

Pomiar geometrii zawieszenia teraz za 59 zł

Tylko do końca września przy wykonaniu dowolnej usługi w naszym serwisie za profesjonalny pomiar geometrii zawieszenia zapłacisz jedynie 59 zł. Dowiedz się dlaczego prawidłowa geometria jest tak ważna dla Twojego bezpieczeństwa i portfela!