Najlepszy Salon ŠKODY w Polsce 2020 ⭐

Dealer Roku 2020 Skoda Bednarek Dobron

Mamy to! Po 5 latach nagroda "Dealer Roku" wraca do Dobronia. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie oraz ŠKODA Polska za docenienie starań całego Zespołu.

Nr 1 spośród 86 salonów w Polsce

Rok 2020 był niezwykle trudny i nieprzewidywalny dla wszystkich. Nasze solidne fundamenty biznesowe, kompetentni i życzliwi pracownicy oraz zaufanie Państwa, naszych Klientów, sprawiły, że nie tylko znaleźliśmy się w ścisłym gronie 10 Najlepszych Dealerów sieci ŠKODA w Polsce, ale wygraliśmy cały konkurs zajmując 1 miejsce! To już trzecia nagroda w tym prestiżowym konkursie - wcześniej nagradzani byliśmy w latach 2015 (również 1 miejsce) oraz 2016 (3 miejsce).

Tytuł Dealera Roku to ogromne wyróżnienie, ponieważ w konkursie bierze udział cała sieć dealerska, a więc aż 86 salonów. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że praca i starania całego Zespołu zostały dostrzeżone przez setki Klientów oraz przez Volkswagen Group Polska. Nagroda została wręczona podczas Gali online w dniu 16 czerwca 2021. Wręczając ją Dyrektor Marki ŠKODA, Tomasz Porawski, powiedział: "Dobroń to Zespół, w którego postawie cały czas widać hasła, od których zaczynaliśmy wiele lat temu, takie jak TRAKTUJ KLIENTA JAK GOŚCIA W SWOIM DOMU czy SZANUJ CZAS KLIENTA." 

najlepszy dealer skoda 2021

 

Tytuł zobowiązuje

Każda nagroda czy wyróżnienie to wielka radość, ale to działania, które przyczyniły się do osiągnięcia tego sukcesu są najważniejsze. Konsekwentnie przykładamy ogromną wagę do indywidualnego podejścia do Państwa potrzeb oraz utrzymywania najwyższych standardów obsługi w każdym z Działów - od Sprzedaży Samochodów przez Serwis, aż po Części i Akcesoria.

Raz jeszcze dziękujemy za okazane zaufanie i pozostajemy do Państwa dyspozycji w każdej kwestii związanej z zakupem i obsługą Państwa samochodów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

skoda bednarek dobron dealer roku 2020 pracownicy

Skoda kredyt niskich rat

Kredyt Niskich Rat (ŠKODA Abonament)

ŠKODA Kredyt Niskich Rat (lub ŠKODA Abonament) to nowoczesna i przystępna forma finansowania, w której możesz cieszyć się Nową ŠKODĄ płacąc niskie raty miesięczne. Jak to możliwe? W Kredycie Niskich Rat spłacasz jedynie część wartości samochodu. Sprawdź jakie to proste!

skoda dzialalnosc gospodarcza dla firm

Samochód Na Start - pierwsze auto w Twojej firmie

Niedawno założyłeś firmę? Gratulacje! Samochód to wizytówka każdego biznesu. Jako przedsiębiorca możesz skorzystać z szeregu korzyści podatkowych, które sprawiają, że użytkowanie pojazdu w ramach działalności gospodarczej bardzo się opłaca. Zamów darmową konsultację »

serwisowe pakiety wiosenne skoda

Wiosenne Pakiety Serwisowe ŠKODA od 149 zł

Wiosna to idealny czas na gruntowne porządki. Nie zapomnij o swoim samochodzie! Dezynfekcja klimatyzacji? Wymiana opon? Skorzystaj z jednego z naszych Wiosennych Pakietów Serwisowych i bądź gotowy na każdą podróż. Kliknij i wybierz swój Pakiet!