Salon i Serwis ŠKODA Bednarek Dobroń

42 613 07 70
42 613 07 70 Sprawdź dojazd

Kredyt Niskich Rat (ŠKODA Abonament)

skoda jak w abonamencie rata

ŠKODA Kredyt Niskich Rat (lub ŠKODA Jak w Abonamencie) to nowoczesna forma finansowania, w której możesz cieszyć się Nową ŠKODĄ płacąc niskie raty miesięczne. Jak to możliwe? Spłacasz jedynie część wartości samochodu. Sprawdź jakie to proste!

3 KROKI DO NOWEJ ŠKODY:

1. Wybierasz model ŠKODY w określonej konfiguracji.

WYBIERZ MODEL


2. Ustalasz okres kredytowania (36 lub 48 miesięcy) oraz wysokość wkładu własnego (od 0% do 30% wartości samochodu).

3. Określasz roczny limit przebiegu od 10.000 km do 40.000 km i już możesz cieszyć się nową ŠKODĄ.

OBLICZ SWOJĄ RATĘ

kredyt niskich rat skoda wizualizacja

4. Zasadniczą różnicą pomiędzy finansowaniem tradycyjnym, a Kredytem Niskich Rat są możliwości po okresie spłaty. Masz kilka wariantów do wyboru:

Jednorazowa spłata pozostałej wartości samochodu;
Spłata w ratach pozostałej wartości samochodu;
Przekazanie samochodu do salonu i rozliczenie kredytu na zasadach określonych w umowie gwarancji odkupu. Potrzeby się zmieniają - możesz wybrać inny model w Kredycie Niskich Rat i ponownie cieszyć się zupełnie Nową ŠKODĄ!

 * Podana rata miesięczna wynosi 1% ceny brutto podstawowej wersji danego modelu. Założenia przyjęte przy kalkulacji rat dla ŠKODA Kredyt Niskich Rat - 25% wkładu własnego, umowa na 48 miesięcy, roczny limit przebiegu 20 tys. km, finalna rata określona w umowie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,34%. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa. Szczegóły w salonie.

 

KTÓRY WYBIERASZ?

Wszystkie aktualnie oferowane modele dostępne są w finansowaniu JAK W ABONAMENCIE. Po prostu wybierz interesujący Cię model, a my przygotujemy ofertę indywidualną.

INDYWIDUALNA KALKULACJA

 

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego obchodzimy się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”): [Rozwiń]

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytanie.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
skoda kamiq 1

Miejski SUV - ŠKODA KAMIQ

W naszej ofercie wkrótce pojawi się nowy SUV - ŠKODA KAMIQ. Światowa premiera nowego modelu odbyła się na marcowych targach Geneva Motor Show. KAMIQ pojawi się w naszym salonie w drugiej połowie 2019 roku. Dowiedz się więcej »