Rowerowe akcesoria ŠKODA dla fanów aktywności

akcesoria rowerowe skoda

Promujemy zdrowie i aktywność fizyczną! Przedstawiamy rowerowe akcesoria ŠKODA, które na pewno staną się nieodłącznym kompanem wycieczek na jednośladzie. 

 

ROWEROWE AKCESORIA ŠKODA

ŠKODA oferuje szereg wysokiej jakości akcesoriów rowerowych, które mogą znacznie ułatwić i ulepszyć Twoje doświadczenie podczas jazdy na rowerze. Poniżej przedstawiam kilka przykładów popularnych akcesoriów rowerowych marki ŠKODA:

⭐ Rękawiczki rowerowe - zapewniają ochronę dłoni przed otarciami, oparzeniami i urazami podczas jazdy, dzięki czemu można uniknąć bolesnych skaleczeń i zranień.

⭐ Kask rowerowy niezwykle istotny element ochronny podczas jazdy na rowerze. Chroni głowę przed urazami mechanicznymi i redukuje ryzyko poważnych obrażeń. Niezbędny element rowerzysty. 

⭐ Lampka do roweru - ze względów bezpieczeństwa, każdy rower powinien być odpowiednio wyposażony. Lampki rowerowe ŠKODA skutecznie oświetlą Twoją drogę o zmroku.

 

ZAPYTAJ DORADCĘ

SKODA akcesoria

ZAMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ

 

nowa octavia 2020 a

Nowa ŠKODA Octavia jak w Abonamencie już od 747 zł / mc*

Masz abonament na telefon i telewizję, więc dlaczego nie na samochód? Oferta JAK W ABONAMENCIE (lub Kredyt Niskich Rat) sprawia, że nowy samochód staje się jeszcze bardziej dostępny. Spłacasz tylko część jego wartości w wygodnych ratach, dzięki czemu zachowujesz zgromadzone oszczędności.

Das WeltAuto samochody uzywane

Samochody używane z certyfikatem Das WeltAuto

Jesteśmy oficjalnym Partnerem programu samochodów używanych Das WeltAuto. Co to oznacza? W naszej ofercie znajdziecie jeszcze więcej świeżych samochodów używanych z udokumentowaną przeszłością i możliwością gwarancji. Dowiedz się więcej »

skoda scala bednarek

ŠKODA SCALA - następca modelu Rapid

ŠKODA SCALA – to pierwszy samochód stworzony według nowego języka stylistycznego ŠKODY. Zaskakuje przestronnością i innowacyjnymi rozwiązaniami. Model zastąpił w gamie popularnego Rapida.