Dzień Dziecka w ŠKODA Dobroń

dzien dziecka 2023 skoda dobron

Już 27 maja (sobota) nasz salon ponownie zamieni się w plac zabaw dla najmłodszych. Przygotowaliśmy liczne atrakcje, w tym: dmuchany zamek, poczęstunek lodowy, malowanie buzi oraz gry i zabawy, które poprowadzą wyspecjalizowani animatorzy. Dla "dużych dzieci" również mamy niespodziankę - jazdy testowe wyjątkowymi modelami ŠKODY!

dzien dziecka skoda animacje

dzien dziecka skoda rodzina w samochodzie

 

Dzień Dziecka w dobrońskim salonie co roku cieszy się ogromną popularnością. Po dwóch latach przerwy nareszcie możemy wrócić do organizacji uwielbianego przez najmłodszych wydarzenia! W tegorocznym programie m.in: 
✅ dmuchany zamek ze zjeżdżalnią,

✅ malowanie twarzy,
✅ lody włoskie,

✅ gokarty rowerowe,
✅ konkursy, gry i zabawy,
✅ konkurencje zręcznościowe,
✅ owocowy poczęstunek,
✅ autorskie kolorowanki.

 

Dla "dużych dzieci" również przygotowaliśmy coś specjalnego - dorośli będą mieli okazję przetestować wybrany model ŠKODY, w tym najnowszą odsłonę 299-konnego SUV'a - Enyaq Coupe RS iV.

 

Zapraszamy całe rodziny 27 maja 2023 (sobota) w godz. 10:00-14:00.
Wstęp BEZPŁATNY.

SPRAWDŹ DOJAZD

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB

 

dzien dziecka skoda wata cukrowa v3

dzien dziecka skoda banki mydlane

 

WYDARZENIE ROZPOCZNIE SIĘ ZA:

Skoda karoq facelift 2

ŠKODA Karoq (2022) - SUV w nowej odsłonie

ŠKODA Karoq to stylowy reprezentant segmentu SUV. Model ten przeszedł tzw. face lifting, czyli stylistyczne odświeżenie. Zmiany obejmują zarówno wnętrze, jak i karoserię. Karoq zyskał bardziej sportowy charakter, a na jego pokład trafiło kilka nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Zobacz premierowy cennik »

Bez nazwy 1

TYDZIEŃ KOBIET - czas na relaks

Tradycyjnie ogłaszamy TYDZIEŃ KOBIET w naszym serwisie. W dniach 4-8 marca każda z Pań, która skorzysta z dowolnej usługi serwisowej otrzyma w prezencie voucher na kawę oraz deser w restauracji Przędzalnia, znajdującej się w Fabryka Wełny Hotel & Spa w Pabianicach.