Pomysły na świąteczne prezenty ŠKODA

Prezenty Skoda

Nie masz pomysłu na świąteczne prezenty dla swoich bliskich? Poznaj nasze propozycje dla Niej, dla Niego oraz dla Najmłodszych. W grudniu przygotowaliśmy promocyjne ceny aż na trzy Produkty Miesiąca!

szklana butelka ECO Skoda

Dla Niej

Stylowa szklana butelka ECO z logo ŠKODA

Poręczna i świetnie wyglądająca butelka o pojemności 500 ml wykonana jest z dwuściennego szkła i posiada bambusową pokrywkę uszczelniającą. Owoce lub herbatę można wycisnąć na sicie ze stali nierdzewnej. Produkt nie nadaje się do zmywarek i kuchenek mikrofalowych. Szkło odporne jest na temperaturę do 100 °C.

Cena katalogowa: 69 zł

Promocyjna cena: 65 zł

 

zAPYTAJ O PRODUKT

Szwajcarski scyzoryk Skoda

Dla Niego

Scyzoryk Victorinox w kolorze czarnym z logo ŠKODA

Idealny prezent dla miłośników survivalu oraz dla osób, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Posiada duże ostrze, małe ostrze, korkociąg, otwieracz do puszek, otwieracz do butelek (w tym śrubokręt i szczypce do zdejmowania izolacji), rozwiertak, brelok ze stali nierdzewnej, pencetę oraz wykałaczkę.

Cena katalogowa: 148 zł

Promocyjna cena: 135 zł

 

ZAPYTAJ O PRODUKT

Dzieciecy plecak skoda iv

Dla Dziecka

Plecak dziecięcy z kolekcji iV

Idealny prezent dla każdego małego pasażera. Plecak w kształcie samochodu, wykonany z pluszu. Przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia. Wykonany z wysokiej jakości poliestru.
Wymiary wewnętrzne: szerokość - 22 cm, wysokość - 30 cm, głębokość - 8 cm.

Cena katalogowa: 73 zł

Promocyjna cena: 65 zł

 

zapytaj o produkt 
DORADCY

 

Sylwester Lewandowski

Specjalista ds. Części i Akcesoriów


515-060-728
Mateusz Świątek

Kierownik Działu Części i Akcesoriów


515-060-712
akademia wiedzy 2 skoda bednarek dobron v2

Dzień Dziecka - Akademia Wiedzy #2

W sobotę 2 czerwca miało miejsce drugie spotkanie z cyklu Akademia Wiedzy, które odbyło się pod hasłem: "Dziecko w podróży". Dorośli mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak poprawnie dobrać i zamontować fotelik oraz kreatywnie zorganizować czas dziecka w samochodzie. Dla dzieci przygotowaliśmy liczne zabawy i atrakcje.