Dzień Dziecka - Akademia Wiedzy #2

Dzień Dziecka - Akademia Wiedzy #2

Już 2 czerwca drugie spotkanie z cyklu Akademia Wiedzy - tym razem tematem będzie "Dziecko w podróży". Dorośli będą mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak poprawnie dobrać i zamontować fotelik oraz kreatywnie zorganizować czas dziecka w samochodzie. Dla dzieci przygotowaliśmy liczne zabawy i atrakcje.

Uczestnicy kolejnego spotkania ponownie zasięgną merytorycznej wiedzy przy pomocy licencjonowanych instruktorów Skoda Autodrom Poznań. A w drugiej części wydarzenia będą mogli odbyć jazdę testową dowolnym modelem marki ŠKODA i przetestować możliwości samochodu w praktyce. 

Dla najmłodszych przygotowaliśmy szereg niespodzianek. Gry i zabawy prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów w tym zajęcia ruchowe oraz plastyczne. W programie znajdzie się m.in:

 • malowanie twarzy,
 • zabawy cyrkowe i bańki mydlane,
 • minitrening żonglowania, 
 • konkurencje zręcznościowe,
 • samochody zdalnie sterowane. 

06037275

dd1

akwiedzy

03173492

2 czerwca (sobota) w godzinach 10:00-14:00 

skoda auto szkola

Zapraszamy wszystkich głodnych fachowej wiedzy w przystępnej formie!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Doacz FACEBOOK8

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.
Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą 
w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”):

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.