Salon i Serwis ŠKODA Bednarek Dobroń

42 613 07 86
42 613 07 86 Sprawdź dojazd

ŠKODA - Wyprzedaż rocznika 2018

skoda wyprzedaz 2018 rabaty rocznik2

Nadszedł moment, na który wszyscy czekali - WYPRZEDAŻ ROCZNIKA w salonie ŠKODA Bednarek w Dobroniu. Znamy już tegoroczne rabaty!

RABATY

Końcówka roku to zawsze gorący okres w naszym salonie za sprawą Wyprzedaży rocznika. Wysokie upusty na modele umożliwiają zakup nowej ŠKODY na wyjątkowo korzystnych warunkach. 

Ruszyła wyprzedaż rocznika 2018! Znamy już tegoroczne rabaty - uzupełnij formularz na dole strony, aby poznać rabat wyprzedażowy dla danego modelu.

POZNAJ RABAT

superb cena wyprzedaz2
skoda wyprzedaz rocznika 2018 dostepne
KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY

Samochody objęte wyprzedażą są już wyprodukowane i ich ilość jest ograniczona. Nie jest tajemnicą, że to właśnie osoby decydujące się na zakup na samym początku Wyprzedaży mają największy wybór konfiguracji oraz wersji kolorystycznych wybranego modelu.

Wystarczy, że uzupełnisz formularz na dole strony, a my zadzwonimy i przedstawimy dokładne zasady tegorocznej Wyprzedaży rocznika.

ZOBACZ DOSTĘPNE SAMOCHODY

RABATY MODELOWE

Wysokość rabatu uzależniona jest od modelu, wersji silnikowej oraz pakietu serwisowego. Szczegóły w salonie.

WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2018

 

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego obchodzimy się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: dzial.marketingu@skoda-dobron.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”): [Rozwiń]

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
Skoda Superb Sportline 1

ŠKODA Superb SportLine - elegancki sportowiec

Samochód, który przykuwa spojrzenia, budzi instynkt prawdziwego kierowcy i wyzwala niepowtarzalne emocje podczas jazdy. Z jednej strony kryje w sobie sportowego ducha, z drugiej uwodzi eleganckim i nowoczesnym designem.

skoda wyprzedaz rocznika 2017 v2

WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2017 ŠKODA

To najlepszy czas na zakup Nowej ŠKODY! Ilość samochodów objętych promocją jest ograniczona, dlatego osoby, które teraz zdecydują się na zakup będą miały znacznie większy wybór wariantów wyposażenia oraz wersji kolorystycznych poszczególnych modeli.

nowa skoda fabia 2018 cennik11 v2

ŠKODA Fabia 2018 - cennik

Teraz jeszcze nowocześniejsza, bardziej drapieżna i lepiej wyposażona - Nowa ŠKODA Fabia. Skorzystaj z oferty premierowej i zyskaj nawet 4400 zł!