Holowanie, samochód zastępczy i inne benefity Gwarancji Mobilności ŠKODA

Gwarancja mobilnosci samochod zastepczy SKODA

ŠKODA Bednarek Dobroń to nie tylko pełen profesjonalizm, ale także Gwarancja Mobilności. Gwarantujemy, że nie zostaniesz sam na drodze! 

 

NIE ZOSTANIESZ SAM NA DRODZE!

Gwarancja mobilności to usługa, która aktywowana jest w momencie zakupu samochodu nowego w Autoryzowanym Salonie ŠKODA i jest aktywna do pierwszej inspekcji serwisowej, jednak nie dłużej niż 24 miesiące. Aby zachować gwarancję na dłużej, należy regularnie serwisować samochód w ASO zgodnie z zalecaniami producenta. 

Co zyskujesz dzięki Gwarancji Mobilnosci?

⭐ Naprawa samochodu na drodze,

⭐ Holowanie do najbliższego ASO ŠKODY w przypadku, gdy nie będzie możliwe uruchomienie samochodu na drodze,

⭐ Jeżeli samochód został przyholowany za pośrednictwem Assistance ŠKODA to przysługuje samochód zastępczy na okres 3 dni. 

Więcej informacji uzyskasz pod adresem https://www.skoda-auto.pl/_doc/ef65e7e5-4098-4442-8f14-57685dc9bf31 lub kontaktując się z naszym doradcą. 

 

ZAPYTAJ DORADCĘ

Gwarancja mobilnosci serwis skoda

ZAMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ

 

Dariusz Kuliberda

Doradca Serwisowy


515-060-721
Tomasz Szczepaniak

Doradca Serwisowy


515-060-727
Dawid Ignatowski

Doradca Serwisowy


515-060-747
Jarosław Chmielewski

Kierownik Działu Serwisu


515-060-724
skoda wyprzedaz rocznika 2017 v2

WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2017 ŠKODA

To najlepszy czas na zakup Nowej ŠKODY! Ilość samochodów objętych promocją jest ograniczona, dlatego osoby, które teraz zdecydują się na zakup będą miały znacznie większy wybór wariantów wyposażenia oraz wersji kolorystycznych poszczególnych modeli.

rozrzad kiedy wymienic skoda vw seat2

Rozrząd - kiedy wymienić i dlaczego?

Rozrząd to kluczowy układ konstrukcyjny silnika Twojego samochodu. Regularna wymiana jego eksploatacyjnych elementów (pasek, rolki, pompa wody) jest bardzo ważna, ponieważ ewentualna naprawa może okazać się niezwykle kosztowna (wymiana silnika).

Rok Bezpieczenstwa SKODA

Rok Bezpieczeństwa - ŠKODA

#RokBezpieczeństwa - kampania, która ma na celu uświadomienie kierowcom, że bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze. W ŠKODZIE wiemy o tym od dawna. Dzięki licznym systemom możesz poczuć komfort jazdy i zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Przekonaj się o tym podczas jazdy próbnej wybranym modelem!