Salon i Serwis ŠKODA Bednarek Dobroń

42 613 07 70
42 613 07 70 Sprawdź dojazd

ŠKODA SCALA - następca modelu Rapid

scala 12

ŠKODA SCALA – tak nazywa się nasz nowy kompaktowy model, który pojawił się w naszym salonie w Dobroniu. Scala to pierwszy samochód stworzony według nowego języka stylistycznego ŠKODY. Zaskakuje przestronnością i innowacyjnymi rozwiązaniami. Model zastąpił w gamie popularnego Rapida. 

scala 033

NOWY JĘZYK PROJEKTOWANIA

ŠKODA SCALA to oficjalna nazwa najnowszego kompaktowego modelu, który otworzył nowy rozdział w projektowaniu aut czeskiego producenta. Samochód powstał na bazie prototypowego modelu Vision RS, który został zaprezentowany na tegorocznych Targach Samochodowy w Paryżu.

 

UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ 

ŠKODA SCALA - CENA

Ceny ŠKODY Scala w ofercie premierowej zaczynają się od 66 500 zł (wersja Active).

Producent przygotował szereg pakietów wyposażenia w atrakcyjnych cenach. Przykładowo, PAKIET COMFORT dla wersji Ambition obejmuje 8-calowy system multimedialny BOLERO, automatyczną klimatyzację CLIMATRONIC, system SmartLink+ umożliwiający połączenie z ekranem smartfonu oraz przyciemniane tylne szyby (SUNSET). Cena promocyjna pakietu to 1850 zł (zamiast 4400 zł).

POBIERZ CENNIK   

 
scala 06


scala 01

scala 08


scala1

scala5

scala4

skoda scala wnetrze 3

baner SKODA SCALA jazda testowa2

skoda scala wymiary

PRZESTRONNY KOMPAKT

Nowy członek czeskiej rodziny mierzy 4,362 m długości, 1,793 m szerokości i 1,471 m wysokości. Posiada także jeden z największych bagażników w swoim segmencie o pojemności 467 litrów.

Pod maską pojawi się trzycylindrowy silnik 1.0 TSI o mocy 95 KM współpracujący z pięciobiegową skrzynią manualną oraz wersja o mocy 115 KM dostępna z sześciobiegową skrzynią manualną lub z automatyczną skrzynią DSG. Najmocniejszą jednostką napędową jest czterocylindrowy silnik 1.5 TSI o mocy 150 KM. Ponadto producent zapewnia wersję z silnikiem diesla 1.6 TDI o mocy 115 KM i momentem obrotowym 250 Nm. 

UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ

scala 05

NAZWA

Nazwa nowego modelu wywodzi się z łacińskiego słowa "scala" oznaczającego "schody". Termin symbolizuje stały rozwój czeskiej marki, która w swojej gamie modelowej oferuje szereg innowacji technologicznych.

 

POBIERZ CENNIK   

 

 

UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego obchodzimy się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”): [Rozwiń]

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytanie.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
skoda kodiaq

ŠKODA Kodiaq - nowy SUV czeskiej marki

Kodiaq - taką nazwę nosi nowy duży SUV marki ŠKODA. Nazwa nawiązuje do niedźwiedzi Kodiak zamieszkujących wyspę o tej samej nazwie leżącą u wybrzeży Alaski. Z pewnością nie tylko sama nazwa, ale również siła i masywny wygląd łączą SUVa z tym potężnym gatunkiem niedźwiedzia. Już teraz zamów nowy model ŠKODY >>

Skoda Superb Sportline 1

ŠKODA Superb SportLine - elegancki sportowiec

Samochód, który przykuwa spojrzenia, budzi instynkt prawdziwego kierowcy i wyzwala niepowtarzalne emocje podczas jazdy. Z jednej strony kryje w sobie sportowego ducha, z drugiej uwodzi eleganckim i nowoczesnym designem.

nowa skoda fabia 2018 cennik11 v2

ŠKODA Fabia 2018 - cennik

Teraz jeszcze nowocześniejsza, bardziej drapieżna i lepiej wyposażona - Nowa ŠKODA Fabia. Skorzystaj z oferty premierowej i zyskaj nawet 4400 zł!