Salon i Serwis ŠKODA Bednarek Dobroń

42 613 07 86
42 613 07 86 Sprawdź dojazd

ŠKODA SCALA - następca modelu Rapid

scala 12
ŠKODA SCALA – tak nazywa się nasz nowy kompaktowy model, który pojawi się w naszym salonie już w marcu. Scala to pierwszy samochód stworzony według nowego języka stylistycznego ŠKODY. Zaskakuje przestronnością i innowacyjnymi rozwiązaniami. Model zastąpi w gamie popularnego Rapida. 
scala 033

ŠKODA SCALA to oficjalna nazwa najnowszego kompaktowego modelu, który otworzył nowy rozdział w projektowaniu aut czeskiego producenta. Samochód powstał na bazie prototypowego modelu Vision RS, który został zaprezentowany na tegorocznych Targach Samochodowy w Paryżu.

 

POWiadom mnie jak będzie w salonie 

Nazwa nowego modelu wywodzi się z łacińskiego słowa "scala" oznaczającego "schody". Termin symbolizuje stały rozwój czeskiej marki, która w swojej gamie modelowej oferuje szereg innowacji technologicznych.

 

zAMÓW POWIADOMIENIE O MODELU 

scala 06


scala 01

scala 08


scala1

scala5

scala4

skoda scala wnetrze 3

skoda scala wnetrze 2

scala 05

Nowy członek czeskiej rodziny mierzy 4,362 m długości, 1,793 m szerokości i 1,471 m wysokości. Posiada także jeden z największych bagażników w swoim segmencie o pojemności 467 litrów.

Wiadomo już, że w ŠKODZIE Scala pojawi się trzycylindrowy silnik 1.0 TSI o mocy 95 KM współpracujący z pięciobiegową skrzynią manualną oraz wersja o mocy 115 KM dostępna z sześciobiegową skrzynią manualną lub z automatyczną skrzynią DSG. Najmocniejszą jednostką napędową będzie, czterocylindrowy silnik 1.5 TSI o mocy 150 KM. Ponadto producent zapewnia wersję z silnikiem diesla 1.6 TDI o mocy 115 KM i momentem obrotowym 250 Nm. 

Nowy model pojawi się w naszym salonie już marcu!

UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ

SCALA zadebiutowała 6 grudnia 2018 roku i jest pierwszym pięciodrzwiowym autem czeskiej marki stworzonym na platformie A0 MQB - tej samej, z której korzysta Volkswagen Polo. Dzięki wykorzystaniu tej technologi samochód będzie lżejszy i tym samym zapewni jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa. Następca Rapida jest również pierwszym europejski modelem, którym na pokrywie bagażnika zamiast logo marki ma napis ŠKODA

 

 

ZAMÓW POWIADOMIENIE

 

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego obchodzimy się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: dzial.marketingu@skoda-dobron.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”): [Rozwiń]

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytanie.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
nowa skoda fabia 2018 cennik11 v2

ŠKODA Fabia 2018 - cennik

Teraz jeszcze nowocześniejsza, bardziej drapieżna i lepiej wyposażona - Nowa ŠKODA Fabia. Skorzystaj z oferty premierowej i zyskaj nawet 4400 zł!

skoda octavia jak w abomanencie v3

Nowa ŠKODA Octavia jak w Abonamencie już od 729 zł / mc*

Masz abonament na telefon i telewizję, więc dlaczego nie na samochód? Oferta JAK W ABONAMENCIE sprawia, że nowy samochód staje się jeszcze bardziej dostępny. Spłacasz tylko część jego wartości w wygodnych ratach, dzięki czemu zachowujesz zgromadzone oszczędności.

Geometria zawieszenia SKODA pomiar akt new www

Pomiar geometrii zawieszenia teraz za 59 zł

Tylko do końca września przy wykonaniu dowolnej usługi w naszym serwisie za profesjonalny pomiar geometrii zawieszenia zapłacisz jedynie 59 zł. Dowiedz się dlaczego prawidłowa geometria jest tak ważna dla Twojego bezpieczeństwa i portfela!