Pomiar geometrii zawieszenia teraz za 59 zł

Pomiar geometrii zawieszenia teraz za 59 zł

Tylko do końca września przy wykonaniu dowolnej usługi w naszym serwisie za profesjonalny pomiar geometrii zawieszenia zapłacisz jedynie 59 zł. Dowiedz się dlaczego prawidłowa geometria jest tak ważna dla Twojego bezpieczeństwa i portfela!

Geometria zawieszenia wpływa na:

 •  położenie oraz ruch kół podczas jazdy,
 •  stabilność pojazdu i jego kierowalność,
 •  zużycie opon w samochodzie,
 • swobodne wykonywanie manewrów w ruchu drogowym. UMÓW WIZYTĘ »

geometria zawieszenia

Dzięki pomiarowi i prawidłowo ustawionej geometrii zawieszenia ZYSKUJESZ:

 • pewne prowadzenie pojazdu,
 • równomierne zużycie opon w samochodzie,
 • optymalną przyczepność podczas pokonywania zakrętów,
 • bezpieczeństwo jazdy,
 • komfort podróżowania.

Oferujemy pomiar zbieżności kół i ich profesjonalne ustawienie. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z wytycznymi producenta i przy użyciu nowoczesnego sprzętu, który został zatwierdzony przez producenta. Skontaktuj się z naszym Doradcą i UMÓW WIZYTĘ »

 

Dariusz Kuliberda
Doradca Serwisowy
515-060-721 515-060-721

dariusz.kuliberda@skoda-dobron.pl
Jarosław Chmielewski
Doradca Serwisowy
515-060-747 515-060-747

jaroslaw.chmielewski@skoda-dobron.pl
Tomasz Szczepaniak
Asystent Działu Serwisu
515-060-727 515-060-727

tomasz.szczepaniak@skoda-dobron.pl
Marcin Cytarzyński
Kierownik Działu Serwisu
515-060-724 515-060-724

marcin.cytarzynski@skoda-dobron.pl
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.
Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą 
w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”):

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.