ŠKODA Kodiaq RS - największy sportowiec w rodzinie

ŠKODA Kodiaq RS - największy sportowiec w rodzinie

Nadchodzi SUV, który przyprawi fanów motoryzacji o sportowy dreszczyk emocji. Poznaj bliżej ŠKODĘ Kodiaq RS »


Wiadomo już, że nowa Škoda Kodiaq RS otrzyma czterocylindrowy silnik wysokoprężny o pojemności skokowej 2.0 BiTDI. Nieoficjalne źródła mówią o mocy 240 KM i maksymalnym momencie obrotowym 500 Nm. Kodiaq RS będzie w standardzie wyposażony w napęd 4x4 i automatyczną, dwusprzęgłową przekładnię DSG. Motoryzacyjny świat spekuluje, że dzięki bardziej powściągliwemu systemowi ESP auto będzie cechować agresywniejsze prowadzenie, a w połączeniu z aktywnym zawieszeniem DCC uczyni to model jeszcze bardziej dynamicznym. Premiera sportowego SUV-a ma się odbyć tej jesieni podczas Salonu Samochodowego w Paryżu. 

Newsletter zapisz sie3

 

Na podstawie wizualizacji krążącej w sieci można przypuszczać, że Kodiaq RS będzie posiadał czarne detale, które podkreślą agresywny charakter samochodu. W ten sposób wykonany będzie m.in:  grill oraz relingi dachowe.

Skoda Kodiaq RS2

Źródło wizualizacji: X-Tomi Design

Pomimo wszystkich sportowych atrybutów, Kodiaq RS pozostanie równie przestronny we wnętrzu z opcją doposażenia w trzeci rząd siedzeń. Wersja RS będzie posiadała liczne systemy wspomagające kierowcę oraz 8-calowy ekran dotykowy z hotspotem Wi-Fi i obsługą LTE. Nie zabraknie również szerokiego wachlarza funkcji Infotaintment. Wszystko wskazuje na to, że będzie to najbardziej wyczekiwana wersja modelu Kodiaq.

Oficjalna informacja produktowa powinna pojawić się już wkrótce. Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera »

Zapisz się już dziś!

* Podanie pełnego adresu zamieszkania nie jest obligatoryjne, lecz konieczne do wysłania darmowego gadżetu niespodzianki pocztą tradycyjną w podziękowaniu za zapisanie się do Newslettera.
Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego obiecujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: dzial.marketingu@skoda-dobron.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.
Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą 
w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”): [ROZWIŃ]
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.
Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą 
w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”):

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.