Salon i Serwis ŠKODA Bednarek Dobroń

42 613 07 70
42 613 07 70 Sprawdź dojazd

ŠKODA Kodiaq RS - największy sportowiec w rodzinie

kodiaq rs1

Nadchodzi SUV, który przyprawi fanów motoryzacji o sportowy dreszczyk emocji. Poznaj bliżej ŠKODĘ Kodiaq RS »

Wiadomo już, że nowa Škoda Kodiaq RS otrzymała czterocylindrowy silnik wysokoprężny o pojemności skokowej 2.0 BiTDI. Jest to jednostka o mocy 240 KM i maksymalnym momencie obrotowym 500 Nm. Moc silnika jest również podkreślona przez nową funkcję Dynamic Sound Boost, która zapewnia wyraźniejsze i głębsze brzmienie oraz spotęguje emocje, jakich dostarcza prowadzenie Kodiaqa RS. System potrafi zmienić i zintensyfikować dźwięk silnika w zależności od wybranego trybu jazdy. Dodatkowo dzięki bardziej powściągliwemu systemowi ESP auto cechuje agresywniejsze prowadzenie, a w połączeniu z aktywnym zawieszeniem DCC czyni to model jeszcze bardziej dynamicznym.

zobacz cennik

kodiaq rs felga 2

kodiaq rs 20 v3

Kodiaq RS posiada czarne detale, które podkreślą agresywny charakter samochodu. W ten sposób wykonany będzie m.in:  grill oraz relingi dachowe. Skodę Kodiaq RS opcjonalnie można wybrać w wersję z lakierem metalizowanym Błękit Race.

Pomimo wszystkich sportowych atrybutów, Kodiaq RS pozostanie równie przestronny we wnętrzu z opcją doposażenia w trzeci rząd siedzeń.

Dodatkowo wersja RS posiada liczne systemy wspomagające kierowcę oraz 8-calowy ekran dotykowy z hotspotem Wi-Fi i obsługą LTE. Nie zabraknie również szerokiego wachlarza funkcji Infotaintment. Wszystko wskazuje na to, że będzie to najbardziej wyczekiwana wersja modelu Kodiaq.

 ZAMÓW INDYWIDUALNĄ OFERTĘ

 

kodiaqrs 1

skoda kodiaq rs

kodiaq rs 2

kodiaq rs 3

kodiaq rs paris 22

kodiaq rs paris 36

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera »

ZOBACZ CENNIK

                                                                               

                                                                                                                                                                                                     

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego obchodzimy się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest DOBROŃ JTB SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18 („Administrator”): [Rozwiń]

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytanie.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
dzien dziecka 2019

Dzień Dziecka w ŠKODA Dobroń

Już 1 czerwca nasz salon ponownie zamieni się w plac zabaw dla najmłodszych. Przygotowaliśmy liczne atrakcje, które poprowadzą wyspecjalizowani animatorzy. Dla "dużych dzieci" również mamy niespodziankę - jazdy testowe 245-konną Octavią RS!

Geometria zawieszenia SKODA pomiar akt new www

Pomiar geometrii zawieszenia teraz za 59 zł

Tylko do końca września przy wykonaniu dowolnej usługi w naszym serwisie za profesjonalny pomiar geometrii zawieszenia zapłacisz jedynie 59 zł. Dowiedz się dlaczego prawidłowa geometria jest tak ważna dla Twojego bezpieczeństwa i portfela!