ŠKODA Kodiaq RS - największy sportowiec w rodzinie

ŠKODA Kodiaq RS - największy sportowiec w rodzinie

Źródło wizualizacji: X-Tomi Design

Nadchodzi SUV, który przyprawi fanów motoryzacji o sportowy dreszczyk emocji. Poznaj bliżej ŠKODĘ Kodiaq RS »

Wiadomo już, że nowa Škoda Kodiaq RS otrzyma czterocylindrowy silnik wysokoprężny o pojemności skokowej 2.0 BiTDI. Nieoficjalne źródła mówią o mocy 240 KM i maksymalnym momencie obrotowym 500 Nm. Motoryzacyjny świat spekuluje, że dzięki bardziej powściągliwemu systemowi ESP auto będzie cechować agresywniejsze prowadzenie, a w połączeniu z aktywnym zawieszeniem DCC uczyni to model jeszcze bardziej dynamicznym.

Newsletter zapisz sie3

 

Na podstawie wizualizacji krążącej w sieci można przypuszczać, że Kodiaq RS będzie posiadał czarne detale, które podkreślą agresywny charakter samochodu. W ten sposób wykonany będzie m.in:  grill oraz relingi dachowe.

Skoda Kodiaq RS2

Źródło wizualizacji: X-Tomi Design

Pomimo wszystkich sportowych atrybutów, Kodiaq RS pozostanie równie przestronny we wnętrzu z opcją doposażenia w trzeci rząd siedzeń. Wersja RS będzie posiadała liczne systemy wspomagające kierowcę oraz 8-calowy ekran dotykowy z hotspotem Wi-Fi i obsługą LTE. Nie zabraknie również szerokiego wachlarza funkcji Infotaintment. Wszystko wskazuje na to, że będzie to najbardziej wyczekiwana wersja modelu Kodiaq.

Oficjalna informacja produktowa powinna pojawić się już wkrótce. Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera »

Zapisz się już dziś!

* Podanie pełnego adresu zamieszkania nie jest obligatoryjne, lecz konieczne do wysłania darmowego gadżetu niespodzianki pocztą tradycyjną w podziękowaniu za zapisanie się do Newslettera.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dobroń JTB sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Dobroniu (95-082) przy ul. Wrocławskiej 18, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu wysyłki newslettera lub rezygnacji z niego. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.