ŠKODA Kredyt 2x0% oraz Leasing 102%

skoda kredyt leasing

Zakup wymarzonego samochodu w wygodnych ratach, ale bez zbędnych kosztów? Teraz to możliwe dzięki promocyjnemu finansowaniu. Dla osób prywatnych przygotowaliśmy Kredyt 2x0% (bez oprocentowania i prowizji), a dla przedsiębiorców Leasing 100% lub 102%, w zależności od modelu.

 

ŠKODA Kredyt 2 RAZY 0% to forma finansowania skierowana do Klientów indywidualnych. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają wymarzonej ŠKODY i nie chcą ponosić dodatkowych kosztów kredytowania. Decydując się na tę promocyjną formę finansowania zyskujesz m.in.:

0% prowizji,

✅ 0% oprocentowania,

✅ stały okres finansowania - od 3 do 4 lat,

✅ pakiet ubezpieczeń wliczony w kwotę kredytu,

✅ wkład własny od 30% do 50% wartości pojazdu - Ty decydujesz.

___

ŠKODA Leasing 100% (dla modelu Enyaq iV) lub 102% to oferta skierowana do firm i działalności jednoosobowych. Dzięki niej zyskujesz m.in.:

☑️ niskie koszty finansowania,

☑️ wygodną opłatę wstępną - od 0% do 45% wartości auta,

☑️ stały okres leasingowania - od 2 do 5 lat,

☑️ elastyczną wartość wykupu - od 1% do 25%.

 

Oba rozwiązania są ograniczone czasowo. Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

KONTAKT Z DORADCĄ

PRZEGLĄDAJ SAMOCHODY

PRZYKŁADOWE OFERTY:

DORADCY

 

Wioleta Przybylska

Specjalista ds. Ubezpieczeń i Finansowania


501-385-806
Katarzyna Wągrowska

Specjalista ds. Ubezpieczeń i Finansowania


515-060-725
skoda kamiq 1

Miejski SUV - ŠKODA KAMIQ

Nowy SUV, nowe możliwości - ŠKODA KAMIQ. Nasz najnowszy model przykuwa spojrzenia nowoczesnym designem i zachwyca rozwiązaniami we wnętrzu. Ceny nowego SUVa zaczynają się już od 72.600 zł. Dowiedz się więcej »

dzien dziecka 2019

Dzień Dziecka w ŠKODA Dobroń

Już 28 maja (sobota) nasz salon ponownie zamieni się w plac zabaw dla najmłodszych. Przygotowaliśmy liczne atrakcje, w tym: dmuchany zamek, bańki mydlane, malowanie buzi oraz gry i zabawy, które poprowadzą wyspecjalizowani animatorzy. Dla "dużych dzieci" również mamy niespodziankę - jazdy testowe wyjątkowymi modelami ŠKODY!