Użytkuj Samochód i o Nic Się Nie Martw z Pakietami Serwisowymi ŠKODA

PAKIETY SERWISOWE

Już nie musisz pamiętać o wymianach części eksploatacyjnych w swoim samochodzie. Zakup pakiet serwisowy, a my zajmiemy się resztą! Poznaj wszystkie korzyści »

Korzyści Posiadania Pakietu Serwisowego w ŠKODA Bednarek Dobroń.

Pakiet Serwisowy dla samochodów ŠKODA to specjalna możliwość wykupienia długoterminowej obsługi serwisowej, w ramach której określone usługi w ASO wykonywane są bezgotówkowo. Pakiet Przeglądów Serwisowych obejmuje obowiązkowe przeglądy okresowe samochodu wykonywane według wskazań producenta w Autoryzowanych Stacjach Obsługi ŠKODA wraz z materiałami eksploatacyjnymi:
☑️ olej zgodny ze specyfikacją, ☑️ filtr oleju, ☑️ olej przekładniowy do skrzyni DSG, ☑️ filtr p/pyłkowy, ☑️ filtr paliwa, ☑️ filtr powietrza, ☑️ podkładka korka oleju, ☑️ płyn hamulcowy, ☑️ świece zapłonowe.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

 

Pakiet Serwisowy jest dla Ciebie jeżeli: 

Chcesz mieć pełną kontrolę nad kosztami serwisowania swojego samochody w przyszłości.
Zależy Ci na doskonałym stanie technicznym Twojego samochodu oraz podniesieniu jego wartości do momentu sprzedaży. 
Wykupujesz samochód po kończącym się leasingu i chcesz utrzymać go w świetnym stanie poprzez dalszą obsługę w Autoryzowanym Serwisie.
Wiesz, że usługi bardziej opłacają się w pakiecie, bo oszczędzasz spore sumy na kosztownych usługach (np. wymiana oleju w skrzyni biegów).

przeglad okresowy pakiet v2

 

Pakiety Serwisowe ŠKODA - cennik


» 2 lata / 40.000 km - 1799 zł 

 

» 3 lata / 60.000 km - 3750 zł 

Płatność za Pakiety Przeglądów ŠKODA może odbywać się w ratach lub w formie jednorazowej wpłaty.

POROZMAWIAJ Z DORADCĄ

 

Co z Pakietem Serwisowym gdy sprzedam samochód?

W przypadku sprzedaży pojazdu, Pakiet Przeglądów pozostaje z samochodem i może zostać wykorzystany przez nowego właściciela. Pakiet Przeglądów stanowi solidny argument na utrzymanie odpowiednio wysokiej ceny transakcyjnej. Do czasu skorzystania z pierwszego przeglądu istnieje możliwość anulowania swojego pakietu w dowolnym momencie. Później pakiet nie podlega zwrotowi.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI DORADCAMI:

 

Dariusz Kuliberda

Doradca Serwisowy


515-060-721
Tomasz Szczepaniak

Doradca Serwisowy


515-060-727
Dawid Ignatowski

Doradca Serwisowy


515-060-747
Jarosław Chmielewski

Kierownik Działu Serwisu


515-060-724
skoda wyprzedaz rocznika 2020 rabaty 3

ŠKODA - Wyprzedaż Rocznika 2020

Ruszyła WYPRZEDAŻ rocznika 2020! Jak co roku ilość samochodów objętych promocją jest ograniczona, dlatego osoby, które już teraz zdecydują się na zakup będą miały znacznie większy wybór wariantów wyposażenia oraz wersji kolorystycznych poszczególnych modeli. Nie daj się wyprzedzić - zamów ofertę!

skoda kamiq 1

Miejski SUV - ŠKODA KAMIQ

Nowy SUV, nowe możliwości - ŠKODA KAMIQ. Nasz najnowszy model przykuwa spojrzenia nowoczesnym designem i zachwyca rozwiązaniami we wnętrzu. Ceny nowego SUVa zaczynają się już od 72.600 zł. Dowiedz się więcej »