Użytkuj Samochód i o Nic Się Nie Martw z Pakietami Serwisowymi ŠKODA

PAKIETY SERWISOWE

Już nie musisz pamiętać o wymianach części eksploatacyjnych w swoim samochodzie. Zakup pakiet serwisowy, a my zajmiemy się resztą! Poznaj wszystkie korzyści »

Korzyści Posiadania Pakietu Serwisowego w ŠKODA Bednarek Dobroń.

Pakiet Serwisowy dla samochodów ŠKODA to specjalna możliwość wykupienia długoterminowej obsługi serwisowej, w ramach której określone usługi w ASO wykonywane są bezgotówkowo. Pakiet Przeglądów Serwisowych obejmuje obowiązkowe przeglądy okresowe samochodu wykonywane według wskazań producenta w Autoryzowanych Stacjach Obsługi ŠKODA wraz z materiałami eksploatacyjnymi:
☑️ olej zgodny ze specyfikacją, ☑️ filtr oleju, ☑️ olej przekładniowy do skrzyni DSG, ☑️ filtr p/pyłkowy, ☑️ filtr paliwa, ☑️ filtr powietrza, ☑️ podkładka korka oleju, ☑️ płyn hamulcowy, ☑️ świece zapłonowe.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

 

Pakiet Serwisowy jest dla Ciebie jeżeli: 

Chcesz mieć pełną kontrolę nad kosztami serwisowania swojego samochody w przyszłości.
Zależy Ci na doskonałym stanie technicznym Twojego samochodu oraz podniesieniu jego wartości do momentu sprzedaży. 
Wykupujesz samochód po kończącym się leasingu i chcesz utrzymać go w świetnym stanie poprzez dalszą obsługę w Autoryzowanym Serwisie.
Wiesz, że usługi bardziej opłacają się w pakiecie, bo oszczędzasz spore sumy na kosztownych usługach (np. wymiana oleju w skrzyni biegów).

przeglad okresowy pakiet v2

 

Pakiety Serwisowe ŠKODA - cennik


» 2 lata / 40.000 km - 1799 zł 

 

» 3 lata / 60.000 km - 3750 zł 

Płatność za Pakiety Przeglądów ŠKODA może odbywać się w ratach lub w formie jednorazowej wpłaty.

POROZMAWIAJ Z DORADCĄ

 

Co z Pakietem Serwisowym gdy sprzedam samochód?

W przypadku sprzedaży pojazdu, Pakiet Przeglądów pozostaje z samochodem i może zostać wykorzystany przez nowego właściciela. Pakiet Przeglądów stanowi solidny argument na utrzymanie odpowiednio wysokiej ceny transakcyjnej. Do czasu skorzystania z pierwszego przeglądu istnieje możliwość anulowania swojego pakietu w dowolnym momencie. Później pakiet nie podlega zwrotowi.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI DORADCAMI:

 

Dariusz Kuliberda

Doradca Serwisowy


515-060-721
Tomasz Szczepaniak

Doradca Serwisowy


515-060-727
Dawid Ignatowski

Doradca Serwisowy


515-060-747
Jarosław Chmielewski

Kierownik Działu Serwisu


515-060-724
SKODA Superb 2019 FL

Nowa ŠKODA Superb - lifting 2019

Nasz flagowy model został subtelnie odświeżony z zewnątrz i zyskał jeszcze bogatsze wnętrze. ŠKODA Superb zaskakuje także nowym napędem - od tej pory dostępna jest również w wersji hybrydowej. Dowiedz się więcej »

25 lat firmy bednarek dobron

25 lat firmy Bednarek

Czy 25 lat to dużo? Zdecydowanie tak! Już od ćwierć wieku dbamy o Państwa samochody jak o swoje własne. Lata doświadczeń utwierdziły nas w przekonaniu, że najważniejsze są profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Państwa potrzeb. Dziękujemy za okazane zaufanie!